Sleduj nás

Gaethje: Tyto tři zápasníky porazím a pak bude moje práce hotova

Gaethje: Tyto tři zápasníky porazím a pak bude moje práce hotova

Sotva se mu podařilo ukořistit „pouze“ pás prozatímního šampiona lehké váhy, ale už nyní cítí, že se na vrcholu ohřeje mnohem déle. A co navíc, tak porazí ta nejzvučnější jména v divizi.

Justin „The Highlight“ Gaethje byl dalším hostem vyhlášeného podcastu Joeho Rogana, kde promluvil o svých ambicích, které rozhodně nejsou malé. Má na to je všechny uskutečnit? On sám o tom nepochybuje.

„Nacházím se v dobré pozici. Pro jednou mám příležitost udělat něco, co se v historii našeho sportu ještě nestalo. Můžu vstoupit do klece a za stejných okolností, jako jsem porazil Tonyho, sundat i Khabiba s Conorem… To by bylo legendární,“ přibližoval své plány.


gaethje_khabib_conor

Jedenatřicetiletý rodák z Arizony naposledy okusil hořkost porážky v dubnu roku 2018, když jej po pohledné přestřelce sundal Dustin Poirier. V tomto bodě kariéry nastal u Justina (údajně) jakýsi zlom, kvůli kterému začal do svých zápasů vstupovat více obezřetně. Již se nehnal do boje tak po hlavě, ba naopak dbal více na taktiku.


A zejména ona zmíněná taktika byla klíčem k úspěchu v duelu nad Tonym „El Cucuy“ Fergusonem, který se do té doby nesl na vlně dvanácti vítězství v řadě. Jeho velice působivá šňůra byla přetržena a Justin tak převzal jeho právo utkat se s Khabibem Nurmagomedovem… A nejen s ním.

„Mám před sebou tři soupeře, které musím porazit, pokud chci být považován za legendu. Khabib, Conor a Dustin a pak odsud můžu ku*va vypadnout. To mi vydělá spoustu peněz, což je jedním z důvodů, proč jsem tady. Chci provádět chytrý byznys a moudré pohyby. Když porazím Khabiba, tak mi zápas s Conorem vynese ještě větší balík,“ vysvětloval.


Další články