Sleduj nás

Ferguson vs. Diaz je zápas pro fanoušky, uvedl White. Potvrdil i jednu smutnou zprávu

Ferguson vs. Diaz je zápas pro fanoušky, uvedl White. Potvrdil i jednu smutnou zprávu
Dana White se rozpovídal o všech změnách, ke kterým došlo na hlavní kartě. V samotném závěru je z nového složení nadšený.

Co Khamzat Chimaev přestřelil hmotnostní limit o čtyři kilogramy, vědělo se, že je zle. Původně domluvený hlavní zápas turnaje UFC 279 dostal rázem stopku a začalo se mluvit o náhradním řešení.

Protože na nedávné tiskové konferenci došlo k silné potyčce mezi Chimaevem a Hollandem, tušilo se, po jakém novém řešení Dana White sáhne. Tak jednoduché to vyjednat ale nebylo…„Tohle je bohužel průser, se kterým se čas od času musíme potýkat. Je to neštěstí, pokud k takovým čachrům dojde, ale jsme na to zvyklí. Občas máme v hlavách připravena náhradní řešení,“ rozpovídal se hlavní lodivod hvězdné MMA organizace.


„Khamzat nesplnil váhu, ale nebylo to tak, že by se na to úplně vykašlal. Ještě ve čtvrtek se snažil hubnout, ale pak se objevila nevolnost a křeče, na což mu doktor doporučil, aby se shazováním přestal. Všechno tohle se přihodilo kvůli blbé tržné ráně,“ vysvětloval.

Krvavá řež a rozlučka Diaze


„Začali jsme tedy řešit náhradní řešení a jakou lepší náhradu fanouškům nabídnout, než je zápas Nate Diaz vs. Tony Ferguson. Po tomto boji dlouho volali, tento boj si dlouho vizualizovali, tak jsme jim ho nabídli. Tohle je čistě pro ně. Žádná další šance na složení této bitvy nebude, Nate Diaz nás brzy opustí,“ potvrdil White, že slavnému stocktonskému bijci končí v UFC smlouva a k jejímu prodloužení bohužel nedojde. Pokud by se tedy někdy mohla uskutečnit trilogie s McGregorem, pak to bude pod taktovkou jiné organizace.

„Khamzat se tedy nově střetne s Kevinem Hollandem. Navázali jsme na tu potyčku, ke které došlo před tiskovou konferencí. Je to trochu paradox, že si své spory budou moct vyřešit takto brzo, navíc v kleci, ale jsem za to rád. V samotném závěru se nám ta karta složila parádně, že to snad ani lépe dopadnout nemohlo,“ završil nyní už s úsměvem na tváři White.

Další články