Sleduj nás

Edwards má smůlu. Dana White potvrdil, že se na něj Masvidal vykašlal

Edwards má smůlu. Dana White potvrdil, že se na něj Masvidal vykašlal

Ve velterové váze začíná být opět rušno, ovšem tentokrát se o ten hluk nestará Colby Covington, nýbrž Leon Edwards.

Ten už se více než rok neobjevil v kleci, a protože touží po bitvě o titul, potřebuje si k tomu zajistit skalp nějakého v žebříčku vysoce postaveného borce. Volné však bylo jenom jedno jméno, a to ho odmítlo.

„Masvidal si vybral odvetu s Diazem,“ řekl Dana White během tiskové konference, kde zároveň potvrdil, že UFC nebylo vůbec proti. Půjde totiž o velice výnosný zápas, který si zaslouží speciální pozornost.

Do hry bude opět vhozen pás BMF. „Jorge a Nate jsou první dva chlápci, kteří o ten pás bojovali. A teď to rozjedou znovu. Masvidal ani jiného soupeře nechtěl. Zvolil si Diaze,“ potvrzoval prezident UFC.

Leon Edwards čeká na dalšího soupeře v UFC


Floridský rváč tak zřejmě ještě cítí, že má u svého kolegy ze Západního pobřeží jistý dluh. První vzájemný souboj totiž nedošel do zdárného konce tak, jak si všichni představovali.

Ihned po stopnutí duelu doktorem se nově korunovaný držitel titulu BMF chopil mikrofonu a slíbil, že to s Natem rozjede znovu, jakmile to bude možné. A ten čas zjevně právě nadešel.

Dle informací, které veřejnosti poskytl novinář Ariel Helwani, bychom se této odvetné gangsterské bitvy měli dočkat zkraje příštího roku. S největší pravděpodobností tedy půjde o turnaj UFC 257, který zatím nemá pevně určené datum.


Leon Edwards, jenž byl Masvidalem opomenut, mezitím poslal na Floridu velmi horké psaní, ve kterém zpochybňuje ten fakt, že je Jorge považován za „Největšího grázla planety“. Kdyby jím opravdu byl, pak by z žádného zápasu prý nikdy neutekl... 


Další články