Sleduj nás

Drzý Khamzat Chimaev hrozí šéfovi UFC: Až tě uvidím, nakopu ti zadek!

Drzý Khamzat Chimaev hrozí šéfovi UFC: Až tě uvidím, nakopu ti zadek!  FOTO: UFC

Dana White není člověk, se kterým je radno si zahrávat. Od doby, co mu v září 2022 Khamzat brutálním způsobem nesplnil limit velterové váhy, jej v této divizi již nechce vidět bojovat.

„Khamzat nemá ve velterové váze (77 kg) co dělat. Je to střední váha (84 kg) a v té také bude působit. A dokud to nepochopí, nemáme mu v UFC co nabídnout,“ sdělil rázně vrchní lodivod organizace.

„Borz“, který lačnil po velterovém titulu, dlouho vrčel, štěkal a kousal, ale nakonec pochopil, že přes Whiteovo rozhodnutí vlak nepojede. Proto přijal jeho doporučení, ale zároveň mu pohrozil.


„Dobře, já ze střední váhy udělám svou hlavní hmotnostní kategorii, ale až tě uvidím, tak ti nakopu zadek,“ vzkázal šéfovi UFC. „Udělám vše, co po mně budeš chtít, ale až budu v ráži a porazím soupeře, kterého mi předhodíš, tak se pak nediv, když náhodou nakopu i tebe.“

Málokdo si takto se svým nadřízeným dovolí mluvit, Khamzat ovšem cítí, že si za svůj přínos pro tuto hru zaslouží většího uznání, než jakého se mu v současné chvíli dostává.


„Není to žádný Leon Edwards nebo Kamaru Usman, kdo budí pozornost, jsem to já. Já jsem tím, na koho se lidé chodí dívat. Jen mě chtějí vidět. Jsem mladý, dravý a nezdolatelný. Mnoho soupeřů se mnou odmítlo zápas, když viděli, co jsem zač. Leon Edwards je jedním z nich. A Dana White ho ještě kryje!“ řekl naštvaně pro kanál ESPN.

„V každém případě je jedno, kdo se proti mně postaví. Smetu všechna ta nejvýše postavená jména, jaká budu muset, abych se dostal k titulu. Velterová, střední nebo polotěžká váha, na tom nezáleží,“ zahlásil Chimaev, který se v osmdesát čtyřce 22. června utká s Robertem Whittakerem. Vítěz této bitvy dostane příležitost zabojovat o mistrovský opasek, jenž má ve své moci momentálně Dricus Du Plessis.


Další články