Sleduj nás

Díky fackám ho zná celý svět. Adam Security válí v televizi a chce vyhladit rod Kotlárů

Díky fackám ho zná celý svět. Adam Security válí v televizi a chce vyhladit rod KotlárůFoto: Red Face

Adam Security se díky svým úspěchům ve fackované pasoval do role nejznámějšího Maďara ve světě. Momentálně působí nejen v televizi, ale navíc se chystá pokračovat v započaté cestě a zneškodnit celý rod Kotlárů. 

Z fackované do hlavního vysílacího času

Raketový vzestup maďarského ranaře nebere konce. Zatímco ještě před pár měsíci znali jméno Adam Security jen zarytí fanoušci fackované, dnes je z něj celebrita první kategorie. Po drtivých vítězstvích v Red Face se mu otevřely dveře, o kterých se mu ani nesnilo. Pozvánky do televizních pořadů a talk show se jen hrnou a Adam si nabytou popularitu náležitě užívá.

Naposledy se objevil v hlavním vysílacím čase maďarské televize RTL, kde s typickou sebejistotou vyprávěl o své cestě na vrchol. Divákům představil nejen svět bizarních zápasů, ale především sebe jako novou hvězdu, která si nebere servítky. Právě jeho prostořekost a vysoké sebevědomí z něj dělají miláčka davů.

Mise: Konec Kotlárů v Čechách

Adamova sláva je neoddělitelně spjata s jedním jménem – Kotlár. Jeho mise na „vyhlazení“ celého rodu se stala v Red Face legendou. Vše začalo duelem s Tomášem Kotlárem, který ovšem skončil dříve, než začal. Mladý bojovník podlehl drtivé nervozitě a od stolu utekl ještě před první fackou. To ale Adamovi nestačilo. Chtěl skutečnou kořist.

Tou se stal otec rodu Diego Kotlár. Legenda ulic si věřila, že maďarského drzouna srazí, jenže realita byla drtivě odlišná. Jediná precizně mířená facka poslala Diega k zemi v bezvědomí. Výstavní knockout, který Adamovi vynesl ocenění za nejlepší KO večera, obletěl internet a udělal z něj kata obávané rodiny.


Sebevědomí až na Měsíc

Kdo Adama sleduje, ví, že skromnost není jeho silnou stránkou. Své soupeře rád slovně ponižuje a s gustem rýpe do jejich slabin. Na Diegovi se s oblibou hojí dodnes a nešetří ani zbytek jeho rodiny. Sám sebe už s nadsázkou tituluje jako oficiálního „Kotlárobijce“.

„Je to vlastně jednoduché. Oni všichni mluví, vyhrožují, ale když mají ukázat srdce, utečou nebo usnou. Připadám si, jako bych chodil na popravy. Teď mě zvou do televize, lidé mě poznávají... a to všechno díky tomu, že jsem ukázal, že tihle ‚králové‘ jsou jenom z papíru. Platí mi za to, abych je fackoval, a já si to užívám,“ okomentoval svou pozici.

S blížícím se duelem proti Patriku Kotlárovi je maďarský zápasník v naprosté pohodě. Bere to jako další zastávku na své krasojízdě a šanci doručit fanouškům další komediální tečku za ságou slavného rodu.


„Po Patrikovi zbývá už jen Jarda, abych dokončil sbírku. Pak si můžu nechat udělat speciální opasek. Nebude na něm napsáno šampion, ale ‚Konec rodu‘. To bude můj odkaz pro české dějiny,“ vtipkoval ve videu pro fanoušky. Zdá se, že jeho fackovací epos ještě zdaleka nekončí.


Další články

Berete steroidy? Drzá otázka malého bojovníka odzbrojila hvězdy Oktagonu

Říká se, že děti a opilci mluví pravdu, ale v Reinders gymu se ukázalo, že děti se hlavně nebojí zeptat na cokoliv. Patrik Kincl a Robert Pukač čelili palbě otázek od mladých talentů a jeden z dotazů mířil rovnou na komoru: Berou zakázané látky? Místo drsných pohledů tak před turnajem Oktagon 81 panovala chvíli uvolněná nálada.

Berete steroidy? Drzá otázka malého bojovníka odzbrojila hvězdy Oktagonu

Už nejsem smutný. Šéf IAF promluvil o krizi i nové chuti do života

Byl to rok plný pochybností, kdy se zdálo, že tradiční značka IAF možná zmizí z mapy bojových sportů. Promotér Petr Ondruš však po svátečním turnaji otočil kormidlo a s úlevou přiznal, že černým myšlenkám je konec, neboť v sobě po vydařené akci znovu našel ztracenou vášeň.

Už nejsem smutný. Šéf IAF promluvil o krizi i nové chuti do života

Novotný zuří: Německý Viking zahazuje kariéru stejně jako Peňáz

Měl to být jeho večer, kdy v domácí aréně zničí soupeře a řekne si o trůn. Alexander Poppeck sice Davida Hoška přejel, avšak místo pochvaly se dočkal studené sprchy od promotéra Ondřeje Novotného, který ho přirovnal k Matěji Peňázovi a obvinil ho, že si zbytečným taktizováním ničí slibně rozjetou kariéru.

Novotný zuří: Německý Viking zahazuje kariéru stejně jako Peňáz