Sleduj nás

Diego Kotlár: Bendovi bych zlomil čelist a nemusel bych ani trénovat

Diego Kotlár: Bendovi bych zlomil čelist a nemusel bych ani trénovat
Karlos Benda má velkou kliku, že Diego Kotlár pro tuto chvíli výzvu k boji s ním stáhl. Pokud ale nedá odvetu jeho „bratrovi" Jardovi, tak si pro Karlose dojde… A bude to zatraceně bolet.

Nový objev na scéně jen s těžkým srdcem přihlížel tomu, jak jeho „bratr“ (*skutečné rodinné vazby nejsou známy, pouze jej tak oslovuje) Jaroslav Kotlár prohrává duel se „šaškem“ Karlosem Bendou.

Diego to tak nemohl nechat, a proto Karlose vzápětí vyzval k boji. Aby své šance na úspěšnou realizaci duelu podpořil, tak slavnému kulturistovi nabídl 200 tisíc, pokud výzvu s ním přijme.

Přátelé, věřte nebo ne, Karlos souhlasil. Bohužel ovšem jen co si začal dělat zálusk na pěknou výplatu, Diego nabídku stáhl. Důvod byl údajně ten, že by ho zbil jako prase… Pod touto hrozbou nyní na Karlose apeluje, aby přijal odvetu s Jaroslavem Kotlárem. Pokud to neudělá, tak se Diego vrátí a ucítíme jeho hněv.

Přijmi s Jardou odvetu, nebo uvidíš!


„Zatím jsem z výzvy couvnul kvůli bráchovi Jardovi. On chce odvetu. Pokud ji ten šašek nepřijme, tak se vrátím!“ pohrozil Diego Kotlár v komentářích na Facebooku.

„Ten duel s Jaroslavem byl podvod od rozhodčího, který to měl pustit do druhého kola. Karlos tak slíznul veškerou smetanu!“ psal v chatu Jardovi.


„Mně výzvu přijal, takže pokud ti šanci na odvetu nedá, tak si to s ním vezmu a zlomím mu čelist a nebudu na to ani trénovat! Jinak tě, bráško, respektuji a odpískal jsem to zatím,“ odůvodnil, proč výzvu stáhl.

Diego Kotlár si tedy svých 200 tisíc zatím šetří. Argumentovat s nimi bude až ve chvíli, co se dozvíme, zdali Karlos Jardovi přijal odvetu. Kdyby tak neučinil, pak se tento hlídač nádraží ze Šumperka ještě vrátí.

diego kotlar Diego Kotlár a jeho vzkaz

Další články