Sleduj nás

Darren Till se svým fanouškům zavázal slibem, díky kterému nebude jeho jméno nikdy zapomenuto

Darren Till se svým fanouškům zavázal slibem, díky kterému nebude jeho jméno nikdy zapomenuto

Darren „The Gorilla“ Till (18-3-1) se pokusil rozebrat svůj poslední zápas s Robertem „The Reaper“ Whittakerem (21-5), jemuž po pěti nabitých kolech podlehl na body.

Anglický snajpr přišel do utkání s jasnou taktikou. Tou bylo odstranit Whittakerovy přednosti a soustředit se na ty vlastní, jako je například jeho levá ruka, která se už podepsala pod deset výher na KO/TKO.

První kolo hrálo Tillovi do karet, jenže ve druhém se bývalý šampion vzchopil, pozměnil plán a přebral otěže. A co víc, svému britskému sokovi prokopl koleno, takže jej donutil do konce utkání bojovat s velkým handicapem.

Darren Till dal svým fanouškům slib

„Rob předvedl úžasný výkon, klobouk dolů před ním,“ chválil Till svého protivníka. „Byl to velmi těsný fight, mohlo to dopadnou jak 3:2 na body v můj prospěch, tak i 2:3 pro Roba,“ podotýkal a přitom poukazoval na velmi dobré bránění takedownů, což mu prakticky vycházelo až do konce pátého kola, které v tom celkovém hodnocení mohlo být rozhodující.


„Rozhodně neplánuju brečet nad rozlitým mlékem, příště to rozjedeme znovu. Co se mě ovšem týče, teď budu mít kvůli zraněnému koleni nějaký čas vynucenou pauzu… Ale jak už jsem řekl před tímto zápasem, teprve se zahřívám. Ještě se stanu šampionem, legendou i vzorem pro mládež,“ dodával přesvědčivě.

Darren Till má natržený postranní kolenní vaz. Následujících šest týdnů bude chodit o berlích a pak se dozvíme, zdali se to začalo hojit samo, nebo bude nutná operace.


Další články