Sleduj nás

Dana White potvrdil, kdo vyzve šampionku Esparzu v její první obhajobě trůnu slámové váhy

Dana White potvrdil, kdo vyzve šampionku Esparzu v její první obhajobě trůnu slámové váhy
Carla Epsarza nedávno na trůnu slámové váhy vystřídala Rose Namajunas a co nevidět se dozví i jméno své první vyzývatelky.

Kdekdo si myslel, že Rose jakožto bývalá šampionka dostane okamžitou odvetu, ale tak to dle Dany Whitea nebude.

Šéf UFC nyní plánuje dát věcem poněkud volnější průběh, a tak hodlá zamíchat kartami. Příští titulovou vyzývatelku určí souboj, který se uskuteční tento víkend v Singapuru, kde bude mimo jiné působit i český borec Jiří Procházka.


„Budu rád, pokud dáme věcem čerstvý nádech, proto jsme se dohodli, že o titul zabojuje vítězka bitvy Weili Zhang vs. Joanna Jedrzejczyk,“ informoval Dana White v interivew pro MMA Underground.

Někdo by v tento moment mohl namítat, že si to ani jedna ze zmíněných bojovnic nezaslouží. Je nutné ovšem připomenout, že pro dámské divize, které nehýří tak vysokou kvalitou, platí trochu jiné podmínky.


„Myslím si, že není o čem pochybovat. Správné načasování je vším. Toto je divácky atraktivní odveta a po ní nás bude čekat i divácky atraktivní titulový boj,“ uzavřel toto téma velký šéf UFC.

Jedrzejczyk a Zhang se spolu potkají nyní 11. června na UFC 275 v Singapuru. Naváží tak na zápas, který se uskutečnil před dvěma lety, v němž jen po těsném bodovém rozuzlení vyhrála čínská zápasnice. Fanoušci však tento souboj považují za nejlepší v celé historii dámského MMA.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články