Sleduj nás

Covingtonovi někdo před zápasem s Usmanem otrávil jídlo, z boje odstoupit ale nehodlal

Covingtonovi někdo před zápasem s Usmanem otrávil jídlo, z boje odstoupit ale nehodlal

Po odstupu času zde máme další odhalení. Tentokrát se o něj postaral bývalý dočasný šampion velterové váhy Colby Covington (15-2), který poukázal na to, že mu před mistrovskou bitvou s Kamaru Usmanem (16-1) někdo otrávil jídlo. Vliv to údajně mělo i na jeho výkon. On se však na nic vymlouvat nechtěl.

„Lidé si to asi ani neuvědomí, každopádně se nechci na nic vymlouvat… Ve skutečnosti jsem o tom nikomu neřekl, ale UFC mi celý týden před zápasem připravovalo jídlo a mně po něm nebylo vůbec dobře,“ odhalil zápasník s přezdívkou „Chaos“, jenž i navzdory tomuto problému vstoupil do titulového boje, v němž měl až do poslední minuty pátého kola velmi dobrou šanci na slibný výsledek.

„Někdo se mě snažil otrávit jídlem a já jen dvě noci před bojem nonstop zvracel. Doslova to ze mě šlo všechno ven, zvracel jsem alespoň třicetkrát! Myslel jsem si, že z turnaje budu muset odstoupit, ale manažer mi vysvětlil, že nemohu zruinovat hlavní zápas večera. Vysvětlil mi, že se s tím musím poprat, což jsem také udělal, ale rozhodně jsem nebyl úplně fit,“ prohlásil Covington.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A díky tomu se nám vyřešila i odpověď na otázku, proč jsme v souboji dvou wrestlerů neviděli žádný boj na zemi. „Necítil jsem se dobře, nebyl jsem silný, proto jsem to nechtěl tahat na zem,“ odpovídal Colby. „Tak trochu jsem se držel zpátky, protože jsem předtím jenom zvracel… Co se ovšem snažím říct, je to, že jsem zažil svůj nejhorší den, zatímco Marty Usman měl svůj nejlepší, a já ho stejně dokázal porazit. Takže si asi umíte představit, co se stane v odvetě, ve které budu plně fit,“ uzavřel jedenatřicetiletý rodák z Kalifornie.


Další články