Sleduj nás

Costa: Ve své hlavě jsem už teď šampionem. Cítím, že jsem Adesanyu vystrašil

Costa: Ve své hlavě jsem už teď šampionem. Cítím, že jsem Adesanyu vystrašil

Do jejich bitvy chybí ještě necelý měsíc, nicméně už teď Paulo Costa (13-0) věří, že se stane šampionem. 

Brazilský vyzyvatel z útrob střední váhy vypozoroval v posledních dnech, jakým způsobem o něm nigerijský mistr Israel Adesanya (19-0) mluví. Opravdu to může být tím, že by měl strach?

„Pokud často myslíte na svého soupeře, pak to znamená, že nemáte v sebe samotného důvěru. To je ten důvod, proč mi je jedno, co Adesanya právě dělá nebo jak se připravuje. Je mi to naprosto fuk. Zajímám se jen o sebe a o svůj trénink,“ dal se do vysvětlování Costa.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

adesanya_costa

Devětadvacetiletý muskulaturní bijec tak poukazoval třeba na to, jak šampion žádal USADU, aby šla Costu ověřit, zdali nepodvádí. On sám prý už podstoupil snad třicet testů, brazilský bijec však nejspíš žádný.


„Je vidět, že se Adesanya díky mně cítí nepohodlně, vyzařuje známky strachu. Mně je jedno, jak se připravuje. Ať si dělá, co chce, já se soustředím hlavně na sebe. Ke všemu přistupuji s mentalitou šampiona, kterým se také už brzo stanu,“ doplňoval Costa.


Další články