Sleduj nás

Colby se opřel do „hlupáka“ Usmana: Je opravdu smutný, když nezná rozdíl ani mezi legální a nelegální imigrací

Colby se opřel do „hlupáka“ Usmana: Je opravdu smutný, když nezná rozdíl ani mezi legální a nelegální imigrací

Další velká titulová bitva pod značkou UFC bude k vidění ve velterové váze, kde se představí nynější (zraněný) šampion Kamaru Usman proti no. 1 uchazeči Colbymu Covingtonovi. Ten na svou šanci čekal opravdu dlouho, nakonec se jí však dočkal a teď si ji nechce nechat ujít. Soupeře se jako tradičně snaží rozhodit ještě před utkáním.

„Kamaru je stejný odpad jako Tyron (Woodley),“ nechal se slyšet hnedka z úvodu Colby. „Předstírá zranění a svůj pás používá jako vyjednávací nástroj, kterým jen oddaluje náš duel. Předstírá zranění, pozdržuje divizi… to je opravdu smutný příběh. Až budu šampionem, tak tohle všechno napravím a opět to rozjedu,“ neváhal ani na moment.

Po chvíli během rozhovoru pro MMA Junkie zpochybnil i Usmanovu inteligenci. „Podívejte se, ten hlupák ani neví, jak se jmenuje, kdyby mu to Abdelaziz (Usmanův manažer) neřekl. Nezná ani rozdíl mezi legální a nelegální imigrací. Je to opravdu smutný, protože se tak stále snaží přijít na svou identitu,“ zpochybňoval cosi okolo jeho nigerijské národnosti.

Své rýpnutí se snažil přiblížit. „Nejhorší je, že se furt snaží chovat chytře, ale potom bezdůvodně útočí na lidi v bufetu kasinu Palms,“ vzpomínal na ten den, kdy se on, Kamaru Usman a Ali Abdelaziz dostali do slovní a mírné pěstní roztržky. V ten den mu současný šampion i se svým manažerem vyhrožovali. Abdelaziz dokonce volil taková slova, že ho nechá zastřelit.


„Takhle se chovají jen zvířata, která sem nepatří, když neberou v potaz životy ostatních nevinných lidí,“ uváděl Colby. „Jak jsem řekl, nemůžu se dočkat, až se spolu utkáme a až mu udělám pořádnou díru mezi jeho šikmé oči. Bude to jako zápas amatéra s profesionálem, kde já budu profesionál a on ten amatér,“ uzavřel bývalý dočasný šampion, jehož skóre zdobí 14 výher a jen jedna porážka.


Další články