Sleduj nás

Chtěl jsem se poprat! Leo Brichta o vítězství, kontroverzi a vtipné dohodě s trenérem

Chtěl jsem se poprat! Leo Brichta o vítězství, kontroverzi a vtipné dohodě s trenéremFoto: KSW

„Chtěl jsem se poprat,“ pravil po vítězství Leo Brichta a přesně to také v Třinci udělal. Na turnaji KSW 111 ukončil v prvním kole Brazilce Werllesona Martinse, ačkoli jeho triumf musel po protestech soupeře potvrdit až videorozhodčí. Po zápase pak pobavil vtipnou výměnou názorů se svým trenérem.


Vítězství s otazníkem

Leo Brichta se po dvou porážkách v řadě vrátil na vítěznou vlnu. V Třinci od začátku potvrzoval roli favorita a ve čtvrté minutě prvního kola dostal svého soupeře na zem u pletiva. Tam jej zasypal sérií úderů, po nichž rozhodčí zápas ukončil.

Konec však provázela kontroverze. Brazilský roh protestoval, že poslední údery směřovaly na zátylek. Sudí si tak musel celou situaci prohlédnout na videu, než definitivně potvrdil Brichtovo vítězství na TKO.

„Už ležel vypnutý“

Sám Brichta si však z protestů soupeře těžkou hlavu nedělal. „Říkal, že padaly rány na zátylek, ale on už v tu chvíli ležel vypnutý,“ okomentoval situaci. „Co jsem měl dělat? Bylo to čisté. Byl to těžký zápas, vydřený, ale super,“ radoval se z výhry.

Třídenní dovolená

Po náročném duelu naordinoval trenér Pavel Bechtold svému svěřenci odpočinek. „Trenér říkal, že mě teď v gymu nechce vidět, tak mu udělám radost,“ pravil Brichta s úsměvem.


Jeho představa pauzy je však svérázná. „Teď bude pauza tak tři dny. Natočím pár videí na YouTube a nazdar,“ plánoval v pozápasovém rozhovoru pro KSW. Jeho trenér jej však s úsměvem opravil: „Čtyři dny.“

Dárek k narozeninám

Pro českého bojovníka bylo vítězství o to cennější, že kvůli zápasu musel odložit oslavu svých osmadvacátých narozenin. Triumf před domácím publikem v Třinci tak pro něj byl tím nejlepším dárkem, jaký si mohl nadělit.



Další články

Psychický teror před zápasem. Shopaholic Adél čelí výhrůžkám a strachu. „Bojím se vycházet ven,“ svěřuje se

Přípravy na očekávaný zápas ve fackované s Lucií „Droběnou“ Kotlárovou měly být pro Adélu Pulcovou hlavní prioritou. Místo soustředění na trénink však prožívá peklo. V exkluzivní a emotivní zpovědi pro náš web popisuje masivní vlnu nenávisti, výhrůžek a psychického nátlaku, za kterou má stát YouTuberka VladěnaPlus. Adél se nyní bojí nejen o své bezpečí, ale i o život svého nového koťátka.

Psychický teror před zápasem. Shopaholic Adél čelí výhrůžkám a strachu. „Bojím se vycházet ven,“ svěřuje se

Pollák přitvrzuje: Cverna si kupuje vítězství a dluží trenérům. V zahraničí ho nikdo nezná

Válka slov mezi Tomášem Pollákem a Alexem Cvernou nabírá na obrátkách a přesouvá se na novou, mnohem citlivější půdu. Po osobních vzkazech a obviněních z útoků na rodinu teď Tomáš Pollák ve svém nejnovějším videu zpochybňuje celou Cvernovu profesionální kariéru. Tvrdí, že jeho úspěchy jsou koupené, chybí mu respekt, a dokonce dluží peníze vlastním trenérům.

Pollák přitvrzuje: Cverna si kupuje vítězství a dluží trenérům. V zahraničí ho nikdo nezná