Sleduj nás

Proč bych měl chodit do práce? Však jsem zápasník a celebrita, ohradil se Diego Kotlár

Proč bych měl chodit do práce? Však jsem zápasník a celebrita, ohradil se Diego KotlárFoto: Clash of the Stars

Někteří lidé se nebojí mluvit zcela na rovinu. Diego Kotlár, který proslul svojí účastí v Clashi a už několik dlouhých měsíců je bez práce, je jedním z nich.

Fanoušky často zajímá, jak si jejich bojoví idolové žijí, a kdo fandí zrovna Diegovi Kotlárovi, který se pasoval do role prakticky již profesionálního zápasníka, pro toho máme odpověď.

Někdejší ochránce pořádku ze šumperského nádraží a pozdější hlídač z Penny se letos v červnu představil v organizaci Clash of the Stars, kde si za zápas odnesl 50 tisíc a nějaké ty bonusy z PPV. Část z tohoto zisku padla na pokutu za nadávky, jíž zaplatil na městském úřadě v Hanušovicích, a ze zbytku si užívá.

„Mám teď dovolenou, za dva týdny letíme do Egypta a budeme si s rodinou hezky užívat,“ odhalil Diego jako už tradičně ve svém živém streamu, jehož jsme byli součástí.

„Běž raději makat!“ napsal mu jeden z komentujících, když viděl, jak si Honzík polehává na pláži. „Proč bych měl chodit makat?“ odvětil Diego s velkým podivem v očích. „Já jsem zápasník, takže nepotřebuju chodit do práce,“ přidal.


Protože těch nenávistných komentářů bylo více, pojal Diego svou odpověď více osobně. „Kritici, starejte se sami o sebe a do mě se vůbec neobouvejte. Já už jsem celebrita, já vedu jiný život a co dělám nebo nedělám, do toho vám je putna.“

V únoru se byl Jan Kotlár podrobit operaci břišní kýly. To bylo naposledy, co navštívil své zaměstnání. Následně se spoléhal na sponzorské dary a výplatu z Clashe. Od dubna se připojil do pražského gymu Olympia Fitness Hostivař, kde se až do data zápasu připravoval.

Odveta s Bendou? Bude, ale na Clashi 10

Na OKTAGON to sice nevypadá, jak Diego dříve říkal, ale k odvetě s Karlosem Bendou by se stále rád dopracoval. Už jenom proto, že v prvním zápase podlehl tlaku a v jeden moment prý zapomněl vše, co se naučil.


„Pokud chcete odvetu, počkejte si nejdřív na Clash 10,“ řekl Diego. „Teď to nevyšlo, bohužel, ale příště se to podaří. Byl jsem v Clashi poprvé a jak mi strčili tu kameru před tvář, tak jsem dostal velkou trému a zapomněl vše, co jsem se naučil. Je to bohužel moje chyba, ale člověk se chybami učí a příště vyhraju,“ předpověděl.

Zdroj: Autorský text


Další články