Sleduj nás

Čeká mě největší zkouška kariéry, přiznal Karlos Benda. Jeho soupeřem bude elitní bojovník

Čeká mě největší zkouška kariéry, přiznal Karlos Benda. Jeho soupeřem bude elitní bojovníkFoto: Clash of the Stars

Po klidnější zimě se Karlos Benda opět dostává do pracovního tempa, které vyvrcholí zápasem, jenž svede 22. června na horké půdě Ostravar Areny. Zde ovšem jeho zápřah ale zdaleka neskončí.

Pověstný Kotlárobijec potvrdil svoji účast rovnou na dvou po sobě se konajících turnajích organizace Clash of the Stars, což znamená, že se s ním uvidíme jak v červnu, tak následně i v září. A zatímco na první turnaj již známe jméno jeho soupeře (Tomáš Klempár – vítěz zápasu o Bendu z Ocelových pěstí), tak na druhý můžeme pouze spekulovat. Vyšlo však najevo, že půjde o něco mimořádného.

„Půjde jednoznačně o největší výzvu mé kariéry,“ potvrdil Karlos Benda naší redakci, přičemž naznačil, že se můžeme těšit na profesionálního fightera s českými kořeny. Nabízí se tedy hned několik možností, přičemž mezi dvě nejpravděpodobnější se řadí Václav Mikulášek, který do Karlose poslední týdny sám poměrně šil, anebo Tadeáš Růžička, který nedávno odhalil, že je s organizací Clash of the Stars v kontaktu a že usiluje o Bendu.


Samozřejmě může v pozadí stát ještě takový Alex Cverna, ale jeho spor s Karlosem spíše už utichl. Venca a Tadeáš jej mají nejživější a všechny karty ukazují právě k nim.

Kdo naopak ostrouhá, to je Patrik „Žralok“ Hübler, který sice Karlosovi nabídl svoji výplatu, ale na tento zápas si zřejmě budeme muset ještě počkat. A to dost možná i do příštího roku.


Připomeňme si, že se nadcházející, v pořadí již osmý, turnaj Clash of the Stars uskuteční 22. června a hostit jej bude Ostravar Arena. S devítkou, tedy někdy v září, se organizace plánuje vrátit do pražské Sportovní haly Fortuna, s níž je dokonce skloňováno jméno i kontroverzního politika Pavla Novotného. Všichni nicméně víme, jak dopadly jeho předchozí pokusy o vstup do zápasu a možná ani teď bychom si neměli dělat vysoké naděje.


Další články