Sleduj nás

Benda se bude cítit jak Ježíš Kristus, když ho přibíjeli na kříž. Za to, jak mě špiní, musí trpět, líčí Žralok Patrik

Benda se bude cítit jak Ježíš Kristus, když ho přibíjeli na kříž. Za to, jak mě špiní, musí trpět, líčí Žralok PatrikFoto: Clash of the Stars

Až nadejde den zápasu, budou se lidé možná až divit, jak moc bude Karlos Benda pro Žraloka Patrika snadný soupeř.

Je to rivalita, která trvá už několik dlouhých měsíců a doposud stále nebyla uzavřena. Všichni netrpělivě čekají, zdali Clash vytasí trumfy a tento zápas lidem doručí. Žralok je kvůli němu ochotný obětovat i svou výplatu, jen aby si s Karlosem vynutil nejprve tiskovou konferenci (B4THECLASH), kde si s ním všechny problémy bude moct vyříkat, a následně i zápas, kde mu ukáže, zač je toho loket.

Přesuňme se však už ke druhé části našeho rozhovoru, který je exkluzivně zaměřen právě na rivalitu s Bendou.


Tvé oblíbené téma: Karlos Benda. Není třeba zapírat, že s ním chceš jít hlavně na B4THECLASH, čemuž se Karlos vysmál, že prý moc „slovíčkaříš“ a nemáš nárok nad ním nějakou argumentační válku vyhrát. Vyjádříš se k tomu?

„Panu Bendovi jsem na závěrečné tiskovce CotS 6 slíbil, že jsem s ním skončil a nebudu si jej všímat a také své slovo držím a nikde jej nezmiňuji, nyní jsem však na něj dotázán, tedy je mojí povinností se na toto téma vyjádřit. Poslední dobou panu Bendovi mé jméno velice chutná, protože jeho YouTube, Instagram, Herohero a různé podcasty je jen Žralok tuto a Žralok tamto. Svým způsobem to chápu, jsem žhavé téma a pan Benda tím rozhodně přitáhne pozornost, neboť jeho diváci jej na toto téma chtějí slyšet hovořit, což je v pořádku.


Nyní k věci, ano jde mi převážně o B4 the Clash. Navzdory přesvědčení pana Bendy, že s ním nemohu vyhrát argumentační válku, namítám, že doposud v B4 the Clash dokázal přeargumentovat, a prosím, nevnímejte toto nijak rasisticky, 5 hnědočechů, jimž vévodí sám Diego Kotlár, který si myslí, že poslední český prezident byl tatíček Masaryk a že přestupný rok má 1 měsíc a že v bitvě na Bílé hoře válčili Američané (v době před oficiálním objevením Amerického kontinentu). Tleskám Ti, Karlosi, k tomuto fenomenálnímu úspěchu. Lidi, jako jsou Diego nebo Kudlanka, by dokázala přeargumentovat i moje introvertní dvanáctiletá sestra, která je skoupá na slovo, ale i přesto je dostatečně inteligentní na to, aby se s takovouto ‚výzvou‘ vypořádala.

Ten člověk mě reálně vůbec nezná, proto naprosto nechápu, kde bere tu neotřesitelnou jistotu, že je schopen argumentační boj vyhrát. Já jsem ještě zdaleka neukázal svůj plný potenciál, a to ani v B4, ani v zápase, ale nebudu se hádat s bláznem po internetu, pan Benda má jednoduše nadnesené mínění o svých schopnostech a já si mile rád počkám na to, až jak říkávali moji předkové Es komm der Tag, tedy přijde ten den a bude čelit neúprosné realitě. Ten den budeme svědky toho, že lidové rčení ‚pýcha předchází pád‘, je platné a on není žádná výjimka. Kdyby byl skutečně tak chytrý, jak se prezentuje, neplácal by ty svoje nesmysly, co vypouští z úst, respektive dal by si tu práci a nejprve si zjistil podložené informace o tématu či o osobě, o níž se chystá veřejně hovořit.

Jsem přesvědčen, že Karlose předčím, protože když jdu na rozdíl od něj o něčem hovořit, tak se nejprve důkladně informuji, zatímco jeho ‚argumentování‘ je postavené na tom, že se neustále opakuje, dělá z lidí blázny, vytahuje na ně špínu z minulosti ve snaze je dehonestovat a znevěrohodnit v očích veřejnosti a co je nejsmutnější, ty rádobyimformace, co si obstará z bulváru nebo z doslechu, překroutí ku obrazu svému a posléze je prezentuje. Například to, jak nedávno tvrdil, že jsem mu měl vyhrožovat soudní pří a že z něj vysoudím poslední korunu, pakliže někde zveřejní fotografie, jež prohlašuje, že jsou moje. Ten člověk je reálně blázen a měl by být převezen k doktoru Chocholouškovi na pozorování, potažmo eskortován k MUDr. Greensteinovi, aby jej vyléčil pomocí chininu, jeho věhlasných klystýrů a pumpování žaludku, ono by ho to pak přešlo to jeho překrucování pravdy (smích).


Kdo není úplný trouba, dá si tu práci, podívá se na záznam a slyší, co říkám na jeho konto... Cituji: ‚Pakliže někde budeš zveřejňovat fotografie a budeš je prezentovat jako moje a nebude prokazatelné, že se jedná o moji osobu, bude to mít následky!‘ Ukažte mi někdo, prosím, kde je tam půl slova o soudu nebo o vysouzení poslední koruny. Ano, správně, nikde. To, že to pan Benda takto pochopil, není můj problém, jsem zodpovědný za to, co říkám, ne za to, jak to druzí chápou. Nikterak jsem slovo ‚důsledky‘ nekonkretizoval a to, že Karlosovo podvědomí pustilo na povrch to, čeho se nejvíce obává, neznamená, že bych mu něčím takovým hrozil. Napadá mne teď hned 10 variant možných důsledků a přišel bych i na další, rozepisovat je nebudu, opět by se toho chytl jak ‚hovno košile‘ a udělal ze mě neznaboha a delikventa. Ono to mé slovíčkaření má něco do sebe, když si člověk dá tu námahu zamyslí se nad obsahem sdělované informace.“

Pakliže si věříš v tom argumentačním boji, věříš si i v tom fyzickém? Kde si myslíš, pokud to můžeš prozradit, že bys Karlose předčil?

„V boji fyzickém jsem si u Karlose téměř jist výsledkem, samozřejmě jej nepodceňuji, v kleci se může stát cokoliv, ale na rovinu říkám, že až jej v kleci nakopnu, tak zazvoní jak stará Nokie. Bude se ještě hodně divit, kam to vlezl, a čeká jej krušných 9 minut, protože na rozdíl od předchozího a současného protivníka, kde jsem nucen se snažit ze sebe vydat maximum a eliminovat potencionální hrozbu pokud možno co nejrychleji, Karlose hodlám trápit celá 3 kola a rozhodně mu to nebude příjemné, protože za jeho prohřešky vůči mojí osobě musí přijít i patřičné zadostiučinění a nějaké KO jednou ranou by bylo pro něj vysvobození. Bude se cítit jak Ježíš Kristus, když jej přibíjeli na kříž, až tak moc to bude bolet.

Samozřejmě počítám i s variantou B, kdy se mu může povést nějaký úder, jenž mne pošle k zemi, rozhodně si tu nehodlám hrát na Supermana nebo jiného filmového hrdinu, jsem jen člověk a Karlos je chlap jako hora, ovšem mám za to, že ve srovnání s Rendou a s panem Mikuláškem to bude jak plácat bábovičky na pískovišti. Ostatně, nechme se překvapit, dle všech indicií nebude trvat dlouho a již brzy budeme toho všeho svědky, pak se teprve uvidí, kdo z nás dvou měl pravdu, do té doby jsou to všechno jen pouhopouhé spekulace a výplody fantazie a na to já nehraju, já hraju na fakta.“Další články