Sleduj nás

Anthony Joshua vrací úder „troufalému“ Tysonovi Furymu, umlátil ho svou šlechetností

Anthony Joshua vrací úder „troufalému“ Tysonovi Furymu, umlátil ho svou šlechetností

Jakmile Tyson Fury vyslal do éteru svou predikci, která zněla, že Anthonyho Joshuu pohřbí nejpozději do třetího kola, tak se vmžiku od svého britského kolegy dočkal i odpovědi.

A zatímco Fury byl ve své výpovědi poněkud příkrý, jeho krajan se pokusil o naprostý opak. 

„Tyson o mně pořád něco říká, ale relevantní to pro mě bude, až oba dva podepíšeme zápasnickou smlouvu,“ nechal se slyšet Joshua, který usoudil, že se zatím nemá cenu do ničeho plést.

„Nerad bych se dostal do pozice, kde o Furym začnu nepěkně mluvit. To, co v životě dokázal a čím si prošel, je pro lidi skutečnou inspirací,“ poukazoval na Furyho psychickou stránku, která ho před pěti lety stáhla na osobní dno. Díky pevné vůli se z něho však dokázal zvednout a nyní mu dokonce patří prestižní pás organizace WBC.

„Myslím si, že Tyson Fury je opravdu velký člověk, světový šampion. Lidé k němu vzhlíží a on je motivuje. Jsem šťastný, že o něm mohu takto mluvit,“ pěl chválu na svého národního kolegu.


„Takže jak jsem řekl, jakékoliv nadávky jsou irelevantní. Tyson je skvělý člověk, v boxu toho zvládl opravdu hodně a do doby, než se spolu utkáme, mu nemám co říct. Jediné, co mohu prozradit, že vážně stojím o pás, který teď drží,“ uzavřel s úsměvem Joshua.


Další články