Sleduj nás

Agrese už od šesti let je základ! učí Tadeáš Růžička malé žáky a provokuje veřejnost

Agrese už od šesti let je základ! učí Tadeáš Růžička malé žáky a provokuje veřejnost Foto: Clash of the Stars

Jeho agresivita mu zajistila předvolání před soud a teď k ní pobízí malé děti, jež se bojovým sportům teprve učí. Koneckonců přesně o tom vypovídá příspěvek, který Tadeáš Růžička sdílel na své sociální sítě.

Mawar je skvělý bojovník, ale bohužel také skvělý provokatér. O tom se rozmluvil i promotér RFA Boris Marhanský, který uváděl, že některé výroky svého bojovníka ze sociálních sítí by nejraději ani neviděl. Jako by si ani neuvědomoval, že se jimi dopouští chyby… Nebo jde o záměr?

Ať už je to jakkoliv, Mawar, proti němuž se postavila snad všechna media, v této provokaci pokračuje. O tom svědčí příspěvek, který toto úterý sdílel v příběhu na svém Instagramu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Příspěvek pojednává o dětech, očividně hodně malých, jež si přišly zatrénovat do Spejbl Gymu, kde si rovnou daly i sparing. Růžička jejich přípravu okomentoval slovy: „Agrese už od šesti let je základ!“ Zpovzdálí je přitom od trenéra ještě slyšet: „Ustřel mu tu hlavu!“

Zajímavé je, že Mawar do éteru vypustil i video, kde se malá holka spárovala s klukem. Oba dva si dávali do těla. „Spejbl Gym rullez (vládne)!“ smál se bojovník, který na téže zmiňovaném místě zahájil přípravu, jež povede až k titulovému souboji, který se uskuteční 11. listopadu v pražské UNYP Areně.


Strach z vězení je tentam

Růžičkova kauza ohledně napadení je stále sice aktuální, ale bojovníkovi jako by spadl kámen ze srdce. Už několik týdnů totiž dle právníka tuší, že je z nejhoršího venku.

„Tadeáš má takovou povahu. Nechápe, že co dělá, je špatné. Možná na to přijde časem, ale teď je zatím v tom svém opojení. Je to skvělý bojovník, ale bohužel špatný člověk. Svou agresi umí využívat v boji, kde by to mělo končit, ale nekončí. Přebytek energie pokračuje i venku, kde má více problémů, než o nich veřejnost ví,“ řekl našemu webu Mawarův parťák ze Spejbl Gymu.


„Obecně převládá sebevědomí, že Tadeáš do žádného vězení nepůjde, tomu nicméně věří i jeho právník i organizace RFA, která mu dala titulovou šanci. Teď to má Tadeáš nahnuté a je to pro něho zlomové období. Buďto se poučí, anebo nad ním každý brzo zlomí hůl. To nicméně už někteří lidé udělali. Má štěstí, že tu šanci zabojovat o titul vůbec dostal,“ doslechli jsme se.


Další články