Sleduj nás

ACA 132: Michal Martínek vs. Denis Smolarev

ACA 132: Michal Martínek vs. Denis Smolarev
Hlavní předzápas turnaje ACA 132 bude mít pro tuzemské fanoušky obrovský náboj. Představí se v něm estonský kolos Denis Smolarev, ale hlavně český zástupce Michal Martínek!

Toho čeká již třetí vystoupení v ACA, kde se klade důraz na sportovní výkony místo show. Michal obrovskou konkurenci, která v ruské organizaci panuje, pocítil hned při své premiéře. Nafasoval totiž Daniela Jamese, který se nevešel ani do váhového limitu těžké váhy! Černovous i tak dokázal posadit obřího Američana na zadek a jen konec kola mu zabránil v dokonání senzace.

Bohužel. ve druhé pětiminutovce se naplno projevila fyzická převaha soupeře, a když se Martínek ocitl v krucifixu na zádech, nebylo co řešit. Chuť si česká jednička v těžké váze spravila proti Tomasi Pakutinskasovi. Vyrovnaný souboj přiřkli sudí Michalovi, který tak do tohoto zápasu půjde s rekordem devět výher a dvě porážky, kdy 67 % vítězství získal knockoutem.


Denis Smolarev se na profesionální scéně pohybuje již od roku 2009. Během své bohaté kariéry svedl množství těžkých bitev v M-1, ACB i v nastupující organizaci ACA. V kleci se střetl například s Marcinem Tyburou, Danielem Omielanczukem nebo Alexanderem Volkovem. Momentálně disponuje bilancí šestnáct výher a osm porážek, kdy 44 % vítězství získal na body. Do zápasu půjde stejně jako Blackbeard posilněn výhrou, a to na ACA 126 nad Ruslanem Magomedovem.


Michal Martínek vs. Denis Smolarev


Jednatřicetiletý Estonec hubne do těžké váhy poměrně dost kilogramů a je jasné, že bude mít značnou výhodu. Martínek si je těchto poměrů dobře vědom a ví, že klinčování na pletivu bude brát hromadu sil a skončit pod soupeřem může být konečná.


Michal je pohyblivý borec, který se dokáže držet stanovené taktiky. Očekáváme hodně pohybu do stran a rychlé boxerské kombinace. Smolarev se většinou spoléhá na jednotlivé údery a pokud se bude dařit Michalovi kontrovat, mohl by to být klíč k vítězství. I když nepůjde do zápasu jako favorit, určitě si může najít cestu k největšímu vítězství dosavadní kariéry.

aca 132

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu