Sleduj nás

A je rozhodnuto! Vémola se jasně vyjádřil k jeho působení v Clash of the Stars

A je rozhodnuto! Vémola se jasně vyjádřil k jeho působení v Clash of the StarsFOTO: OKTAGON MMA

Očekávání fanoušků jsou v koši. Karlos Vémola totiž nechce spojovat svoji budoucnost s Clash of the Stars a bitvy jeden proti deseti se tak nedočkáme. Obvyklá romská „férovka“ se tak bude muset obejít bez účasti největší tuzemské MMA hvězdy, která byla k mání.

Namlsaný „Terminátor“ má nyní jasno. Jediný souboj, který ho znovu donutí nandat rukavice a podstoupit torturu v přípravě, je uzavření trilogie s Attilou Véghem. Zcela bezpředmětné se tak zdají výzvy, které nyní prostřednictvím top-fight.cz na Karlose vysílají desítky Kotlárů.

„Clash beru jako srandu. Vím, že jsme si utahovali z Kotlárů, ale asi to není směr, kterým bych se chtěl ubírat. Jestli si myslíte, že přestanu zápasit a začnu dělat šaška v Clashi, tak jste na omylu. A to přesto, že si Le Syho a dalších promotérů z Clashe vážím,“ nepotěšil Karlos desetitisíce fanoušků ve svém živém vysílání po turnaji Oktagon 58.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Budoucnost „Terminátora“ je tedy jinde. Podle jeho slov se chce podílet na rozvoji Oktagonu, který letí na světové scéně vzhůru a ambasador v podobě prvního Čecha, který se dostal do UFC, se bude rozhodně hodit.

„Vydám se společnou cestou s Ondřejem Novotným. Nemáme to ještě přesně nastavené, ale myslím, že Oktagon roste do obrovských evropských rozměrů. Chtěl bych být u toho a tvořit to s nimi. Ondra mě chce v týmu taky a já budu rád součástí. Až si odpočineme po tomhle turnaji, tak si sedneme a domluvíme podmínky,“ nastínil Karlos, že se žádné převlékání dresu konat nebude.


Kromě pozice ve vedení organizace je samozřejmě ve hře i role zápasníka. Karlos sice oficiálně nastupoval do svého posledního zápasu, ale úspěšná obhajoba, a hlavně skalp rivala Végha, dávají solidní šance na pokračování kariéry. Ať to bude jakkoliv, nyní je vcelku jasné, že až se konečně Jarda Kotlár dostane ze žaláře, bude muset zacílit na jiného soka, než je „Terminátor“.


Další články