Sleduj nás

262 kilo se nedá jen tak porazit, Benda se mnou bude mít vážný problém, tvrdí Lucie Kotlárová

262 kilo se nedá jen tak porazit, Benda se mnou bude mít vážný problém, tvrdí Lucie KotlárováFoto: RedFace / Clash of the Stars

Lucie Kotlárová už má dost „vyzáblého“ Karlose Bendy a udělá cokoliv, aby ho dostala do zápasu.

Pokud Karlos Benda nastoupí do klece proti romskému soupeři, cítí se tam jako ryba ve vodě. Už pět protivníků takto porazil a v červnu vyrukuje na šestého. Není se tedy čemu divit, že si za své tažení vysloužil přezdívku „Kotlárobijec“ a že to některé lidi vyloženě štve.

Jedním z takových lidí je například Lucie Kotlárová, jejíž bratranec Diego se loni v létě stal Karlosovou obětí. Od té doby na něj má Lucka vztek, který vyvrcholil před pár dny v lednu, kdy si Karlos dovolil říct, že Diega, kterému lékaři diagnostikovali rakovinu, dohnala karma.

„Tohle byla poslední kapka! Ten gádžo Benda nás nonstop ponižuje a už potřebuje, aby ho někdo srovnal do latě. To se dělá, aby si utahoval z nemocného člověka? Tak to ne, chci ho do klece!“ řekla Lucie, která sice jako její bratranci Jaroslav s Diegem nemá tolik zkušeností z bojů na ulici, ale zato její sebevědomí plyne z velkých tukových zásob, s nimiž dosahuje krásné váhy 262 kilogramů.

„Když si Benda bral do huby mou rodinu, tak já si budu brát tu jeho. Pokud nekývne na mou nabídku k zápasu, pak budu chtít do klece tu jeho přítelkyni Janičku!“ přidala Lucie, která už zahájila tvrdou přípravu.


„Myslím si, že 262 kilo se nedá jen tak porazit. Můj manžel měří dva metry a taky mě nedokáže přetlačit. Tohle máme my Kotlárovci v genech. Nějaký vyzáblý gádžo proti mně nemůže mít šanci. Chci ho do zápasu i s tou jeho Janou za to, jak o nás mluví!“ sdělila Lucie během pátečního streamu fanouškům.

Karlos Benda, podobně jako většina veřejnosti, tuto výzvu bere s humorem, přesto se Kotlárová nevzdává. Za sebou má už první tréninky, ve kterých pravidelně zmiňuje Karlose s jeho přítelkyní. A ve volném čase se dokonce stavila ještě u kartářky Jolandy. Ta ji však svými odpověďmi příliš nepotěšila.Další články