Sleduj nás

Zklamaný McGregor promluvil o zrušení zápasu. I přes zdravotní problémy se vzdávat nehodlá

Zklamaný McGregor promluvil o zrušení zápasu. I přes zdravotní problémy se vzdávat nehodláFoto: UFC

Fotky z nemocnice vyvolaly u fanoušků obavy o osud kariéry „Nechvalně Známého“. Žádné loučení se však v blízké době neuskuteční. Conor je připravený překonat zdravotní trable a do klece se vrátit ještě v tomto roce.

Obrovská očekávání spojená s návratem irské hvězdy se bohužel zatím nepodařila naplnit. McGregor proto přispěchal s prohlášením, které bolest jeho fanoušků spojené s odložením zápasu alespoň mírně utlumí.

„Bylo to obrovsky těžké rozhodnutí, ale jinak to bohužel nešlo. V týdnu před tiskovou konferencí jsem se na tréninku zranil. Léčba bohužel nejde skloubit s přípravou na zápas a já potřebuji čas na pořádnou rehabilitaci. Po konzultaci s lékařským týmem jsem musel přistoupit na rozhodnutí zápas nyní zrušit. Brzy se však vrátím ve stoprocentní formě, kterou si zaslouží můj soupeř i fanoušci. Díky za podporu!“

Ke zranění svého soupeře se vyjádřil i Michael Chandler, který tak žije opět v nejistotě, kdy se bude moct ukázat v kleci. Jeho slova jsou ovšem nečekaně pozitivní a plná podpory.

„Nejsem vůbec uražený nebo ukřivděný. Moje srdce je dále plné lásky a spokojenosti. Přeji ti brzké uzdravení, ať se můžeme utkat,“ vzkázal „Iron Mike“ přes svůj Instagram. Jeho čekání se tak dál protahuje. Naposledy jsme jej mohli vidět koncem roku 2022, kdy podlehl Poirierovi.


K celé situaci se samozřejmě musel vyjádřit i ten nejpovolanější. Šéf UFC Dana White řešil během jednoho týdne rozpad hned dvou hlavních duelů, protože kromě Conora odpadl ze zdravotních důvodů i Khamzat Chimaev. Extrémně nepříjemnou situaci se ale povedlo vyřešit k poměrně všeobecné spokojenosti.

„Bylo to zajímavé období, protože jsme museli řešit i hlavní zápas turnaje v Saudské Arábii. Aliskerova se všichni v divizi bojí, takže oceňuji, že to Robert Whittaker vzal. Pokud jde o Conora, tak o tom se teď nebudeme vůbec bavit. Necháme ho uzdravit a budeme se těšit na jeho návrat,“ uzavřel Dana White veškeré spekulace o Conorově konci.

Zdroj: Instagram, BloodyelbowDalší články