Sleduj nás

Žena si změnila pohlaví a šla boxovat s mužem. Inkasovala tvrdé KO. Organizace maže záběry a dělá tichého brouka

Žena si změnila pohlaví a šla boxovat s mužem. Inkasovala tvrdé KO. Organizace maže záběry a dělá tichého brouka Foto: Golden Boy Promotions

Patricio Manuel bývala šampionkou v dámských kategoriích boxu, až jednoho dne nevydržela skrývat to, jak se doopravdy cítí, a změnila se v muže.

Jelikož má bojové základy a box bere jako způsob svého pravidelného sportovního vyžití, rozhodla se v něm pokračovat i po změně pohlaví. Tentokrát se tedy již nepere s ženami, nýbrž s muži.

Že měla Manuel vždy chlapskou sílu, to doposud dokazovala i její čísla. Po přechodu mezi profesionály třikrát za sebou vyhrála na body (proti soupeřům, co si s výhrami zrovna netykali), ovšem vše se změnilo před měsícem ve Fantasy Springs Casinu. Sotva duel začal a kdysi neporažená žena se setkala s tvrdou realitou, jež jí po jednadvaceti vteřinách zápasu poslala do říše snů.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Manuelova reakce

Tato prohra nynějšího muže pořádně zlomila. Dlouho mlčel, až se lidé domnívali, že to zabalí. Nové prohlášení ale značí něco jiného.

„Občas člověk musí prohrát, aby se ukázaly jeho nedostatky a jeho chyby. Tou mou bylo příliš vysoké sebevědomí. Opravdu jsem věřil, že se mohu měřit se všemi. Nedával jsem si pozor a dostal jsem. To se stane. Potřeboval jsem, aby se mi to rozleželo v hlavě, stal jsem se pokornější a teď do toho půjdeme znova,“ informoval Manuel na svém Instagramu.


Patriciovi je již osmatřicet let a je součástí nové ligy, kterou uvádí do provozu boxerská královna všech organizací – WBC. Tato federace jako vůbec první rozhodla, že když transgender bojovníků přibývá, tak jim hodlá věnovat vlastní divizi.

Nulová evidence

Co je však zajímavé a na sociálních sítích to vzbudilo mnoho reakcí, rozruchu a diskuzí, že z internetu kompletně vymizely všechny záznamy Manuelovy porážky. Několik reakčních kanálů na YouTube na to natočilo video a v podstatě všichni se diví, proč organizace stáhla záběry a uvalila sankce na každého, kdo je zveřejní.

Jedinou odpovědí v této chvíli může být pouze to, že KO, jež žena proměněná v muže obdržela, bylo natolik zdrcující, že ho bylo blbé ukazovat světu. Každý k této verzi ovšem logicky dospěl sám…Další články