Oktagon 21 – Štrbák Miroslav – Ryšavý Karol

Turnaj OKTAGON 21 přinese srážku dvou největších a nejpopulárnějších slovenským gymů. Na jedné straně bude stát bratislavská OFA a na té druhé trnavský Spartakus Fight Gym.

Kromě hlavního zápasu se tyto továrny na bojovníky střetnou i v dalším důležitém souboji lehké váhy. Z Bratislavy dorazí zkušený Miro Štrbák, který si to rozdá s trnavským bomberem Karolem Ryšavým.

Svěřenec Attily Végha se bude muset oklepat z velmi nepříjemné porážky, kterou mu na OKTAGONu 16 uštědřil Rony Paradeiser. Karol touto ztrátou přišel o šanci zabojovat o titul, především v duelu totálně vyhořel a podal hodně slabý výkon. Upravil tak svoji bilanci na sedm výher a dvě porážky, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Miro Štrbák se předvede na Oktagonu 21 v MMA

Miro Štrbák půjde do tohoto zápasu s rekordem osmnáct výher a deset porážek, kdy 83 % vítězství získal knockoutem. Stejně jako Karol půjde Miro do zápasu s jednou porážkou v zádech. Na OKTAGONu Prime 3 podlehl na body Polákovi Mateuszovi Legierskimu. Rozhodně se ale nemusí za svůj výkon stydět, protože byl pouze několik úderů od vítězství a zisku titulu.

Iniciátorem zápasu byl Karol Ryšavý, který si na svého zkušeného soka věří. Oba borci vyznávají boj v postoji a nám by měla být doručena prvotřídní podívaná. Karol bude mít podle nás šanci hlavně v prvním kole, kdy budou jeho pověstné bomby ještě připraveny uspávat.

V průběhu zápasu se pak projeví zkušenosti Mira, který má za sebou obrovské množství těžkých bitev. Neočekáváme krátký zápas, a proto je pro nás favorit jednatřicetiletý bojovník z Oktagom Fighting Academy. Miroslav by zde měl vyhrát.

Oktagon 21 sledujte živě zde.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue