Sleduj nás

Zápas za rohem a Conor McGregor pařil na divokém večírku. S touhle troskou nemohu prohrát! reaguje soupeř

Zápas za rohem a Conor McGregor pařil na divokém večírku. S touhle troskou nemohu prohrát! reaguje soupeřFoto: Profimedia

Sotva Conor McGregor své fanoušky navnadil, jak se na svůj návrat těší a jak Michaela Chandlera rozcupuje, tak byl spatřen v nočním klubu, kde to pořádně rozjížděl.

To si to takhle namíříte do baru a v ten moment co nevidíte. Party řídí sám Conor McGregor a zábava je již v plném proudu. Taháte tedy z kapsy mobilní telefon a celý okamžik si chcete zdokumentovat. Něco takového se totiž nestává příliš často.

Ve stejném příběhu se ocitl Conorův fanoušek Paul McNally, který tento zážitek nahrál na své sociální sítě a netrvalo to dlouho, než ho začali šířit i ostatní. Nastaly logické otázky: Je vůbec správné, aby McGregor měsíc do zápasu takhle pařil? Bere ten zápas vůbec vážně? A můžeme ho vůbec soudit, pokud se chce bavit?


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Na žádnou z těchto otázek si sice neposkytneme odpověď, pouze si můžeme říct, že každý z nás je svobodný člověk a Conor, který poslední léta žil hlavně královským životem, na něj přeci jen tak nezanevře. Koneckonců podobně popíjel i měsíc před duelem s Khabibem Nurmagomedovem z října roku 2018 a ze své následné prohry alkohol rozhodně nevinil.

„On se baví teď, já se budu bavit v kleci. A nechci hlavně slyšet žádné výmluvy, až to nevyjde, protože to vážně nevyjde. Nemůžu prohrát s takovou troskou, která si spí v sametovém povlečení a vymetá diskotéky. Ne, to vážně nemohu,“ napsal k instagramovému videu s Conorem jeho soupeř Michael Chandler.


McGregor byl nicméně celý víkend v takové dobré náladě. Jeho oblíbený fotbalový tým Manchester United vyhrál domácí pohár FA Cup a v téže den ještě irský amatérský tým s názvem Black Forge Inn vyhrál MMI Cup. Notorious se tedy patrně pod náporem emocí nechal vtáhnout do bouřlivých oslav, které trvaly celou noc.

Opět by se dalo říct, že nám nepřísluší nikoho soudit. Conor si nakonec v tom bojovém světě již nic dokazovat nemusí, a přesto se do něj vrací, aby otestoval své štěstí při zjevně posledním titulovém výstřelu.


Další články