Sleduj nás

Zápas s Kinclem? Chcete, abych zase bojoval zadarmo? Nejsem to já, kdo neplnil podmínky, kontruje Vémola

Zápas s Kinclem? Chcete, abych zase bojoval zadarmo? Nejsem to já, kdo neplnil podmínky, kontruje Vémola

Promotér Petr Kareš nedávno vyzval Karlose Vémolu, aby se „vzpamatoval“ a alespoň částečně naplnil podmínky smlouvy, kterou s XFN uzavřel do roku 2023. Slíbil mu, že pokud odmlátí poslední dva zápasy, co měl domluvené v Brně (Šolc) a v Praze (Kincl), tak mu dovolí přestoupit tam, kam jeho srdce ráčí. A nyní Terminátor odpovídá.

„To jako chcete, abych s nimi bojoval zase zadarmo? Oba dva, pokud budou chtít, za mnou mohou přijít do Oktagonu. Rozhodně to nejsem já, kdo neplní podmínky smlouvy (jak zaznělo z úst Kareše), bohužel je to samo XFN,“ kontroval Vémola.

Petr Kareš nedávno vyzval Karlose Vémolu, aby se „vzpamatoval“


Promotér XFN si přitom žádné provinění vůči pravidlům nepřipouští. Co mohl, to zápasníkům uhradil, a těm ostatním, jimž ještě nic nepřišlo, s těmi se údajně dohodl na termínu, dokdy to napraví. Vše by tedy mělo být dříve nebo později vyřízeno.

„Pro mě při samotném přestupu rozhodovalo i chování k jednotlivým lidem. Samozřejmě, peníze jsou vždy důležité, ale tady (v Oktagonu) budu mít aspoň tu jistotu, že je vždy dostanu,“ pokračoval Terminátor.


Na druhou stranu tu ještě máme dvě taková „popíchnutí“. Jedno přišlo ze strany šéfa XFN, který naznačil, že Karlos utíká před Patrikem, protože už tak podle něho dávala spousta lidí v odvetě větší naděje Kinclovi, a to druhé popíchnutí přichází právě od Kincla, jenž naznačil nějakou spojitost mezi odchodem Vémoly a zrovna zavedenými dopingovými kontrolami.

„Patrik je jediný, kdo mě z dopingu obviňuje, ale to je hlavně proto, že se stále nemůže smířit s prohrou. Já jsem byl na rozdíl od něho nespočetněkrát testovaný, a až se zavedou dopingové kontroly i tu, tak je vždy rád podstoupím,“ uzavřela nová posila Oktagonu.Další články