Sleduj nás

Zápas s Jakem Paulem byl opravdu blízko, odhalil Sean Strickland. Stopku mu vystavil až Dana White

Zápas s Jakem Paulem byl opravdu blízko, odhalil Sean Strickland. Stopku mu vystavil až Dana WhiteFOTO: UFC

Sean Strickland opravdu moc toužil po boxerském zápase s Jakem Paulem. Když se však věci daly do pohybu, přišel Dana White a jednáním učinil přítrž.

V posledních dnech bylo v Las Vegas opět pořádně rušno. Nejen díky fackovacím soutěžím, jež zde probíhají a jež budí skutečně velký zájem veřejnosti, ale také kvůli Seanovi Stricklandovi, kterého do Performance Institutu přišel pozdravit influencer zvaný „Sneako“. Jak jste již jistě sami postřehli, jde o drzého streamera, který si myslel, že v boji s profesionálním fighterem nebude mít žádný problém. Nakonec byl moc rád, že z klece vylezl po svých.  

Protože se Strickland v duelu s nezkušeným mladíkem vůbec nedržel zpátky a prakticky ho vmžiku zmasakroval, ozval se mu vzápětí superhrdina Jake Paul, kterému se nelíbilo, že profesionální fighter takto prodal své zkušenosti proti amatérovi. Seanovi tedy okamžitě vyčinil, načež jej vyzval k souboji. „Dám ti jeden milion dolarů, pokud mě porazíš v boxu. A když ne, tak si dáš takové tetování, jaké ti určím,“ zněla jeho podmínka.


Jak jsme se nově dozvěděli, Sean tuto nabídku přijal, ale protože je zápasníkem organizace UFC, se kterou má smlouvu, nemůže se jen tak sbalit a odejít. Proto musel svého zaměstnavatele požádat o výjimku, která mu však udělena nebyla.  

„Věřte mi, když vám říkám, že by mi nic neudělalo větší radost, než to, kdybych mohl Jakeovi pořádně rozbít držku. Podle mě to není normální člověk, je to jen anomálie dnešní zženštělé doby, kterou jsem chtěl vychovat. A je mi jedno, v jakém bojovém odvětví by to bylo,“ uvedl Strickland na svém YouTube kanálu.


„Nakonec však nejde o to, co chci já, tady jde o to, co mohu dělat, abych neporušil pravidla smlouvy. Bylo mi důkladně vysvětleno, že Jake neprodává žádné lístky a že jeho cílenou audiencí jsou malé děti. A abychom se s Jakem mohli utkat, potřebovali bychom, aby prodával lístky, ne je rozdával. Takže smůla, no, nemůžeme spolu bojovat, ale to nevadí. Jakeu, pokud chceš, sedni do letadla, přileť do Las Vegas a můžeme si dát nějaký zábavný sparing tady,“ navrhl mu.


Další články