Sleduj nás

Zakázali mi učit děti do 6 let, proto íránského Hulka porazím! řekl nejděsivější učitel světa

Zakázali mi učit děti do 6 let, proto íránského Hulka porazím! řekl nejděsivější učitel světaFOTO: Getty Images

Už po vystudování začal Sylvain Helaine učit děti na základní škole ve Francii. Když se ale doslechl, že jeho přezdívku nejděsivějšího muže světa nosí nám již známý Íránský Hulk, rozpálil se doběla.

Má totiž za to, že právě toto oslovení je nejvíce podobné jemu. Vždyť rovnou po zazvonění běží na kickbox, kde prý dře i několik hodin denně.

„Jestli já nejsem nejděsivější muž světa, tak jsem alespoň nejděsivější učitel světa,“ pronesl Sylvain ihned před vchodem jedné z francouzských škol.

Jeho oblibou je tetování, za které dal už necelé dva miliony a mnoho volných míst mu na těle nezbývá. „Moje tetování není nic špatného. Každý si může dělat, co chce. Bohužel, už mi zakázali učit děti do šesti let, podávám odvolání. Snažím se, aby se každý naučil tolerovat cokoliv, to dětem může přinést do života mnoho pozitivního,“ pronesl hrdě ke svému vzhledu.

Bitva o jméno nejděsivějšího muže světa

I do souboje s Hulkem by prý rád šel. „Každý den trénuji, ze školy běžím rovnou do gymu. Zaměřuji se na posilovnu a kickbox. Navrhuji tomu íránskému stvoření zápas o to, kdo ponese tuhle přezdívku právoplatně. On to ale nepřijme, protože je srab.“


Jak je vidět, Helaine toho má až až. Pedagog, který trénuje bojové sporty, si přivydělává i pomocí sociálních sítí.

Zdroj: This MorningDalší články