Sleduj nás

Za prohru s Khabibem může špatná taktika, říká McGregor

Za prohru s Khabibem může špatná taktika, říká McGregor

Conor McGregor, který nedávno přiznal, že do ostře sledované bitvy s Khabibem vstupoval se zraněním, to nyní podpořil tvrzením, že se nechal moc zlákat ustrašenými řečmi svého týmu.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

„Jakmile začal kemp, soustředil jsem se jen na defenzivu. Pořád samá defenziva, defenziva a nic jiného. Dodnes mě to štve, protože jsem to nebyl já. Spároval jsem se s chlápky, samými wrestlery, co vážili o 10 kg víc než já. Nebýt toho, nezlomil bych si malíček u nohy (viz článek o jeho zlomenině).“

„Po zápase s Khabibem jsem se spároval se všemi těmi wrestlery znova, ale tentokrát jsem se držel své taktiky - útok a jen útok. Všechny jsem je najednou zničil, ani jeden mi nestačil."


„Byla hloupost se prát s Khabibem jeho vlastní zbraní. Ten chlápek žije wrestlingem od samotného dětství. Měl jsem ho rozsekat hned v prvním kole. Znova bych takovou chybu už neudělal. Během sparingu s těmi nejlepšími wrestlery v mém týmu jsem se o tom přesvědčil."


„Věřte mi, pokud mám povím, že tahle záležitost ještě není vyřešená. Válka stále pokračuje. Jsem tu, abych bojoval, to oni - Khabibův tým - se mě bojí. Já udělal tu chybu, že jsem se nepochopitelně nechal zmást svou naordinovanou taktikou. Já jsem útočník, tím jsem se měl řídit, ale celý můj kemp byl zaměřený defenzivně. Každá část mé přípravy byla na zemi, boje u pletiva, pokaždé na mých zádech. Hrát útočně, tak ho rozsekám, odveta by byla určitě moje.“

Conor McGregor se tak v rozsáhlém interview Tonyho Robbinse poohlédl za vším podstatným, čímž poukázal na svou „nebojácnou“ stránku. Ačkoliv sice tvrdí, že by odvetu vyhrál, žádné kroky k ní zatím nepodnikl, což je určitě škoda, ale je to jeho rozhodnutí. Uvidíme, co nám přinese budoucnost.


Další články