Sleduj nás

Woodley naznačil, kdy se dočkáme duelu s Covingtonem a co jej doposud tolik brzdí

Woodley naznačil, kdy se dočkáme duelu s Covingtonem a co jej doposud tolik brzdí

Tyron „The Chosen One“ Woodley (19-5-1) se rozhodl vysvětlit, proč naposledy odmítl duel s Colbym „Chaos“ Covingtonem (15-2) a kdy by k němu případně mohlo dojít.

Bývalý šampion velterové váhy má na kontě aktuálně dvě porážky v řadě. Ani ty mu však prý nebrání v tom, aby přijal zápas s další hrozbou v divizi, kterou představuje jeho úhlavní sok Colby Covington.

Oba borci si spolu už dlouhá léta vjíždí do vlasů, jeden nemá rád druhého, ale doposud žádný z nich nenašel úspěšnou cestu do klece, kde by si mohli tyto spory vyříkat.


Když už se konečně objevila jiskra naděje, že se oné velmi dlouho očekávané bitvy dočkáme nyní, musel Woodley nečekaně vycouvat.

Tyron Woodley mluví o svém dalším duelu v UFC


„Potřebuji teď nějaký čas odpočinek,“ vysvětloval bývalý velterový šampion, jenž letos v dubnu oslavil své už osmatřicáté narozeniny. „Všichni jsme fighteři a jsme zvyklí bojovat, já však potřeboval na chvíli úplně vypnout. Nejen z boje, ale i tréninku,“ podotýkal.

Zápasu s Covingtonem se prý dočkáme, jenom ne hned. „Od tohoto duelu nikdy neuteču. Colby si jen myslí, že sedí v sedle a může si určovat podmínky. Tak to ale vůbec není. Já jsem na tahu a říkám, že chvíli počkáme,“ naznačoval, že případný střet přijde později na podzim.

„Prohrál jsem teď dva zápasy v řadě a Colby se toho snaží využít. Myslí si, že ve mně už nic nezůstalo, ale šeredě se plete, já mu to ukážu,“ uzavřel Woodley.Další články