Sleduj nás

Wilder: Whyte je jako toaletní papír, se kterým jsem si vytřel řiť. Už brzo o něm nebude nikdo vědět

Wilder: Whyte je jako toaletní papír, se kterým jsem si vytřel řiť. Už brzo o něm nebude nikdo vědět
Tyson Fury není jediným člověkem, který vede s Deontayem Wilderem osobní válku.

Dillian Whyte je držitel dočasného titulu těžké váhy WBC, který ještě v době kralování amerického šampiona Wildera naháněl, aby s ním přijal zápas. Deontay tuto výzvu však z nějakého důvodu několikrát odmítl, a tak si nakonec musel vyslechnout řadu nadávek o tom, jaký je srab.

Čas sice plynul dále, ale na staré resty zapomenuto nebylo. „Stále na tom souboji trvám! I kdyby Wilder nebyl šampionem, stále mu chci čelit, jen aby celý svět viděl, že se mi celou dobu vyhýbal,“ zaznělo z úst britského boxera s přezdívkou „The Body Snatcher“.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Na Deontaye momentálně čeká trilogie s Tysonem Furym, a tak se podobným výzvám jenom směje. Nedávno nazval Whytea gayem, teď ho dokonce považuje za jakýsi odpad společnosti. „Dillian je jako toaletní papír, se kterým jsem si vytřel řiť a spláchl ho do záchodu už před více než rokem. Vůbec mě nezajímá, co říká. O lidech jako on dříve nebo později už stejně nikdo nebude chtít ani slyšet.“

Následně se mu rozhodl dát radu nad zlato. „Whyte by udělal lépe, kdyby zavřel hubu a mlčel. Někdo je mlčení skutečně tou nejlepší věcí, kterou můžete udělat,“ dodal skrze Sky Sports muž, který by se podobnou radou mnohdy mohl řídit také.

Další články