Sleduj nás

Wilder je zlomený, s Furym už bojovat nebude, zní ohlasy. Čas na případnou trilogii se krátí

Wilder je zlomený, s Furym už bojovat nebude, zní ohlasy. Čas na případnou trilogii se krátí

Deontay Wilder je poslední dny dost zticha, až se začíná spekulovat, zdali si svůj plán na znovuobsazení trůnu těžké váhy WBC nerozmyslel.

Organizace se zatím nemůže pohnout dál, neboť sama neví, jaké je Wilderovo stanovisko. Šéf stáje Top Rank Bob Arum se stále domnívá, že si Bronzový Bombarďák pro svou trilogii dojde, ovšem takový Eddie Hearn z Matchroom Boxing už tomu nevěří.

„Myslím si, že je Wilder zlomený a že s Furym už znovu bojovat nebude. Nemůžeme jen čekat, až se ozve, jsme připraveni se rozjet i bez něho,“ zaznělo z úst Hearna, jehož svěřenec Anthony Joshua bude 12. prosince bránit své čtyři pásy proti Kubratu Pulevovi. Ve stejném termínu mohl bojovat i Fury, ten však čeká na pokyny.


„Asi bych si tipl, že si Tyson v prosinci dá zápas ve wrestlingu (WWE), zatímco my se pokusíme vypořádat s Pulevem. Až bude po všem, budeme moct přejít k sjednocujícímu souboji,“ doplnil vrchní muž ze stáje Matchroom Boxing.

Původní plán zněl tak, že se Fury s Wilderem utkají v červenci. Tento termín však nebyl možný kvůli pandemii koronaviru. Ani druhé datum, které nás odkazovalo na září, nebylo dostatečně vyhovující, a tak se vše přesunulo až na prosinec. A bohužel ani v tomto případě zjevně k ničemu nedojde.


Gypsy King podotkl, že má Bronzový Bombarďák čas do konce roku, aby s ním zápasil. Pokud tak neučiní, svou trilogii nedostane.


Další články