Sleduj nás

Wilder: Fury není šampion. Každý ví, že jsem to nebyl já, koho porazil

Wilder: Fury není šampion. Každý ví, že jsem to nebyl já, koho porazil

S velmi odvážným tvrzením přispěchal bývalý šampion těžké váhy federace WBC Deontay Wilder. Ten ani dodnes nevěří, že doopravdy o svůj pás přišel v boji. Svou prohru přičítá špatné formě, která se zrodila hned z několika nešťastných faktorů.

Wilder měl podle všeho největší potíže s příliš těžkým kostýmem, s nímž vstupoval do ringu a díky kterému mu následně přestaly fungovat nohy. „Cítil jsem se jako po těžkém tréninku,“ odůvodňoval tehdy Bronzový Bombarďák, jenž se nebál podotknout, že stejný omyl už nikdy neudělá. Do trilogie nastoupí v lehkém oděvu.

Následně se vyrojily spekulace, že ani přípravný kemp nebyl u Wildera zrovna ideální. Do podrobností nás alabamský knokautér nechtěl zatahovat, pouze prohlásil, že bude muset provést změny, které ho vrátí opět na výherní frekvenci. Než se tak stane a než se plně připraví, Gypsyho Kinga za opravdového šampiona považovat nemůže. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Tyson Fury ví, že jsem to nebyl já, koho porazil. I já vím, že jsem nebyl sám sebou. Každý v téhle branži ví, že to nebyl skutečný Deontay Wilder. A dokud Fury neporazí mé skutečné já, pak ho nemůžu považovat za šampiona. Před námi je ještě jeden zápas a ten rozhodne,“ nepochyboval čtyřiatřicetiletý rodák z Tuscaloosy. 

Výmluva na příliš těžký kostým? Pravý boxer musí umět říct: „Podělal jsem to!“ A ne si stěžovat, líčí Mike TysonaDalší články