Sleduj nás

Vymlátím z něho duši, prorokuje Mayweatherův mladý boxerský protivník

Vymlátím z něho duši, prorokuje Mayweatherův mladý boxerský protivník

Poslední den v roce nám uzavře boxerská bitva v podání jedné zkušené a jedné vycházející hvězdy. Obě dvě ještě neprohrály, což japonského bojovníka velice motivuje, aby tento status u svého soupeře mohl změnit. 

Zatímco pro jedny je tento zápas pouhá exhibice (což on opravdu je), pro druhé se jedná o příležitost, jak se ve světě zviditelnit. Pod společností Rizin, jejíž značka stále roste a která také vše organizuje, zápasí i „Moneyho“ příští soupeř Tenshin Nasukawa, co domácím příznivcům slíbil opravdu velké překvapení, na něž jen tak nezapomenou. 

Tenshin Nasukawa si věří


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Lidé se na nás nepřijdou podívat jenom proto, aby viděli dva chlápky v přátelském zápasu, kde se párkrát pohladí a pak si potřesou rukama. Tohle je prestižní duel a jsem si jistý, že podobně jako já, tak i on ho bude chtít vyhrát,“ nechává se slyšet teprve dvacetiletý kickboxer, jenž už má za sebou čtyři vítězná klání také ve světě MMA. 

„Jak jistě víte, zatím jsem nekompromisně porazil každého svého soupeře a během 31. prosince udělám to samé. Budu na Floyda tlačit tak dlouho, dokud z něj nevymlátím duši. Jsem si naprosto jistý, že ho čeká těžké KO,“ prorokoval Nasukawa, který je i mezi předními zápasníky považován za obrovský talent nové doby.  


Floyd Mayweather se směje

Ve prospěch nadaného Japonce veřejně nedávno promluvil například Chael Sonnen nebo proslulý komentátor Joe Rogan. Oba dva si shodně myslí, že Mayweather plánovaným návratem dělá chybu, protože nezná tvrdost a dravost svého protivníka. Zatímco Floyd už všechno dokázal, Tenshin má ještě celou kariéru před sebou. 


Další články