Sleduj nás

Všichni jste jenom ovce, vysmál se Tadeáš Růžička lidem. Už deset let jsem motivací a vzorem, řekl

Všichni jste jenom ovce, vysmál se Tadeáš Růžička lidem. Už deset let jsem motivací a vzorem, řeklFOTO: OKTAGON MMA

Tadeáš Růžička již očividně své problémy hodil za hlavu a lidé, co se v nich pitvají, jsou jenom ovce ovlivněné internetem.

Napadení v ulicích Prahy, vyhrožování moderátorovi Krimi zpráv z Primy, natáčení videa, jak svému fanouškovi a jeho mámě bude skákat na hlavě či profackování své přítelkyně na veřejnosti… To vše jsou problémy, do kterých se Mawar v posledních týdnech namočil, ale které dle jeho tvrzení nechápeme tak, jak bychom měli.

„Já motivuju velkou populaci lidí už přes deset let. A víte, čím to je? Že jsem neseděl na zadku, měl jsem své cíle a každý den jsem na tom dřel. Tolik obětování jsem tomu dal, tolik jsem tomu věnoval, že teď si dovolím mluvit. A to, že čtete bulvár, když dodnes nikdo neví, jak to doopravdy bylo… Lidi, jste ovce!“ vzkázal Růžička ve stories na svém Instagramu.


I slova o motivaci by se dala považovat za rozporuplná, jelikož bojové sporty sleduje převážně mladé publikum, které vyhledává své vzory, jimž Tadeáš svým chováním rozhodně nešel příkladem. A to je věc, na kterou upozorňuje mnoho lidí, včetně takového slavného trenéra Andrého Reinderse.


Nutno dodat, že ačkoliv se proti Mawarovi staví celá řada promotérů, zápasníků či trenérů, stále se zde najdou tací, kteří razí tvrzení, že existuje nějaká presumpce neviny. A Tadeášovi se doposud dle všeho nic neprokázalo.

„Každý jí občas někomu někde pustil! Někdo má holt větší a někdo menší ránu. Jasně, Mawar je profesionální sportovec a na téhle úrovni by to dělat neměl, ale je to prostě streeťák, takoví lidé jsou,“ nedělal takový Marpo z Růžičkova průšvihu velkou vědu.

„Dal mu zadní a frajer padnul. To není tak strašné. Teď mi přijde, že se dostáváme do společnosti, kde se odsuzuje všechno. Nevím, jak budou lidé bránit svoji rodinu,“ řekl Marpo v Trash Talk podcastu, kde možná záměrně připomněl to, co Tadeáš říká… Že v onen inkriminovaný moment pouze bránil svoji přítelkyni.Další články