Sleduj nás

Volkanovski: Jsem moc rád, že je mým soupeřem Zombie a ne Chikadze, udělal bych si z něj boxovací pytel

Volkanovski: Jsem moc rád, že je mým soupeřem Zombie a ne Chikadze, udělal bych si z něj boxovací pytel
Giga Chikadze se divil, proč UFC nejmenovalo do titulového boje jeho namísto Chan Sung Junga, šampion má jasnou odpověď.

Když vypadl Max Holloway, tak i sám Dana White řekl, že jeho osobní preferencí do role náhradníka byl Giga Chikadze, kterého ovšem tento víkend čekal boj proti Calvinu Kattarovi.

„Skutečně jsem si přál vzít jeho, ale nemohli jsme tušit, jak jeho duel dopadne, jestli nebude mít nějaké zranění atp. Proto jsme oslovili Zombie, jelikož v takovýchto situacích musíte jednat okamžitě,“ sdělila hlava organizace.


Jak se ale později ukázalo, vesměs udělala dobře, Chikadze svůj duel s Kattarem prohrál, a to navíc v naprosto jednoznačném poměru.

„Tady aspoň vidíte, proč je mým soupeřem Chan Sung Jung,“ rýpl si šampion Volkanovski, kterého předtím Chikadze označil za sraba.


„Snažil se mě zdiskreditovat, ale nakonec nám všem ukázal, že na tuto úroveň nepatří. Kdyby se střetl se mnou, udělal bych si z něj živý boxovací pytel. Proto jsem moc rád, že je mým soupeřem Zombie, to je aspoň trochu nějaká výzva,“ sdělil Volkanovski v pořadu MMA Hour Arielovi Helwanimu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články