Sleduj nás

VIDEO: Ve fackované padlo jedno z nejtvrdších KO. Bývalá královna usnula hlubokým spánkem

VIDEO: Ve fackované padlo jedno z nejtvrdších KO. Bývalá královna usnula hlubokým spánkemFoto: Power Slap

Soutěže ve fackování se kromě mužů účastní i ženy a ty tentokrát vykouzlily největší show večera.

Proti sobě se postavily ve fackách ostřílená blondýnka Sheena "The Siren" Bathory a debutující Jackie "The Jackhammer" Cataline. Ta však svou první zkušenost z velké hry okořenila o kuriózní KO, které se rázem stalo hitem celého internetu.

Jackie vyhrála hod mincí, a tak mohla začínat. Rozhodčímu jen oznámila, že udeří pravou rukou na třetí máchnutí, načež si připravila palebný postoj. Jedna, dvě, tři a rázem si celá hala stoupla na nohy, jen Sheena padala k zemi.


Za normálních okolností mají bojovníci po podobném knockdownu třicet vteřin na to, aby se vzpamatovali, ale v tomto případě nebylo co posuzovat. Jen si vrchní arbitr všiml zkřížené pozice, kterou Sheena po svém pádu na zem zaujala, a hned mával rukama konec zápasu.

Jackie Cataline má na rozdíl od ostatních účastníků fackovací soutěže za sebou profesionální MMA zázemí. Ví, jak se do úderu upřít, jak švihnout i kam udeřit. Tyto zkušenosti nyní uplatnila proti ženě, která doposud v Power Slapu dominovala.

Zkroucené ruce, temno před očima a několikaminutový pobyt ve tmě. V tom se ocitla padlá kráska s blonďatými vlasy, která musela přiznat, že se v takové agónii nikdy předtím ještě nenacházela. Její brada právě přišla o ochranný štít, který ji až doposud před podobnými problémy opatroval.  

„Jaký to skvělý start!“ těšila se Jackie z výhry, aniž by sama inkasovala jediný úder. „Takhle se na to musí, to je ono. Tak co, ku*vy, která z vás přijde na řadu příště?!“ troufala si na další. A i když ji pochopitelně výhra velice těšila, byla za ni vedením organizace pokárána, protože to se svou oslavou dost přehnala.Další články