Sleduj nás

VIDEO: Tadeáš Růžička drze vyhrožoval a hrozil zmlácením obsluze fastfoodu. Lidé jsou v šoku

VIDEO: Tadeáš Růžička drze vyhrožoval a hrozil zmlácením obsluze fastfoodu. Lidé jsou v šokuFoto: Clash of the Stars

Tato osobní proměna mu příliš nevyšla. Tadeáš Růžička se po návratu do Čech dostal do dalšího maléru.

Tři měsíce v Thajsku hledal sám sebe, a i když nějaké krůčky k lepšímu já možná udělal, při návratu do Čech se opět nechal pohltit tou starou atmosférou. Tadáeš se sám natočil, jak v noci obtěžuje obsluhu fastfoodu, která mu dle všeho nechtěla vydat občerstvení.  

„Tak poslouchejte, já vám ho ukážu,“ začalo video, jež Tadeáš sdílel do příběhu na svém Instagramu. Zaváděl nás tak do již otevřeného konfliktu. „Tady na tu krávu čekám půl hodiny… která je úplně zes*aná samozřejmě. A ten bu*ík není schopnej otevřít to okýnko,“ poukazoval na obě osoby, které ho naštvaly.


„Haló, otevři, abych mohl zaplatit účet,“ pokračoval, načež se uchýlil k několika dalším nadávkám. „Pojď sem, pojď,“ pobízel obsluhu fastfoodu, aby mu otevřela. „Já si chci objednat, ku*va!“ křičel.


Celému incidentu má předcházet ještě jedno video, o jehož obsahuje informuje například server extra.cz. Růžička měl obsluze vyhrožovat zmlácením. „Tohle video jsem točit nechtěl, ale tento zku*venec mi zavřel okénko. Víte, co to znamená. Buď mi dá, co chci, anebo mu ukážu českou sílu!“ hrozil. „Hej, říkám ti, dej mi tu colu!“

Z Tadeášova hlasu lze soudit, že měl cosi vypito. Zároveň nevíme, co danému momentu předcházelo nebo zdali jej opravdu vyprovokovalo pouze to, že nedostal objednané pití. Bohužel je toto video ve velkém kontrastu s tím, co sám bojovník ještě před pár dny hlásal, jak si prochází velkou niterní obměnou a hodlá se změnit.

Podmínka 40 měsíců

Mawar je sice excelentní bojovník, ale zapomíná, že se pohybuje na velmi tenkém ledě. Za problémy z loňského roku mu byla vyměřena podmínka čtyřicet měsíců. Pakliže se nyní dopustí nějakého přešlapu, poputuje ihned za mříže. Těžko říct, zdali bude mít scénka ze sobotní noci ještě nějakou dohru.Další články