Sleduj nás

Byl jsem opilý, nic se nestalo, směje se Růžička novému videu se svým agresivním chováním

Byl jsem opilý, nic se nestalo, směje se Růžička novému videu se svým agresivním chovánímFoto: Clash of the Stars

Že vyhrožoval a hrozil zmlácením obsluze fastfoodu, za to může alkohol. Nic „vážného“ se ale podle Tadeáše Růžičky nestalo.

Tři měsíce v Thajsku hledal sám sebe, vysílal spoustu pozitivních zpráv, jak svou práci promění v cestu, která skončí třeba nějakým lukrativním zahraničním angažmá, kde by mohl naplno prodat svoje pokročilé bojové schopnosti. Pak se ale vrátil do Česka a všem slibům jako by byl náhle konec.

Mladý zápasník, jenž je znám tím, že si i v minulosti několikrát přičichl k alkoholu a byly z toho problémy, se opět připil, načež se dostal do sporu s obsluhou fastfoodu. Ta mu (nejspíše kvůli jeho agresivnímu chování) odmítala vydat občerstvení, a navíc si zavřela výdejní okénko. To Tadeáše pouze naštvalo a donutilo jej chrlit jak nadávky, tak i výhrůžky.

„Tohle video jsem původně točit nechtěl, ale tento zku*venec mi zavřel okénko! Víte, co to znamená?“ ptal se Růžička svých sledujících na Instagramu, jimž zprostředkoval prakticky živý přenos z místa. „Buď mi dá, co chci, anebo mu ukážu pravou českou sílu!“ vyslal jasný signál, že je připravený použít fyzické násilí.

Video samozřejmě i pokračovalo další částí, ve které je slyšet několik vulgárních výrazů. „Ten bu*ík není schopnej mi otevřít okénko a tady na tu krávu čekám už půl hodiny. Hej, já si chci objednat, ku*va!“ křičel u podniku.


Jak si situaci tady popisujeme, zní to pochopitelně hrozně. Pracovníci fastfoodu se v daný moment mohli cítit ohroženi a volat policii. Dle dodatečného vyjádření bojovníka se však o nic hrozného nejednalo. Za vše mohl alkohol, metla lidstva.

„Byl jsem opilej a oni si ze mě dělali p*del, tak jsem si to klasicky natočil, nic se nestalo,“ vysvětlil pro sport.cz ve vší stručnosti bojovník, který je aktuálně za své agresivní chování z minulého roku v podmínce.

Naštěstí se ale nikomu nic vážného nepřihodilo a případem se policie ani zabývat nebude, alespoň k tomu nyní nejsou žádné indicie, a proto tato chvíle může pro Růžičku sloužit jako důrazné varování, že se vzhledem ke své čtyřicetiměsíční podmínce nachází na opravdu tenkém ledě.Další články