Sleduj nás

VIDEO: Jan Kotlár v ráži. Lidem veřejně hrozil ubodáním nožem. Z následků strach nemá, naopak se usmíval

VIDEO: Jan Kotlár v ráži. Lidem veřejně hrozil ubodáním nožem. Z následků strach nemá, naopak se usmívalFoto: Clash of the Stars

Jan „Diego“ Kotlár je mužem, který se rozhodně nebojí mluvit otevřeně, kde je ale nějaká hranice?

Seděl za zabití, měl ještě nějaké další pletky se zákonem, ale pusa mu stále jede ostošest. Nejprve to bylo kvůli sociálním dávkám, které si jako romský občan a nepracující otec čtyř dětí nemohl vynachválit, a nyní se nebojí hrozit útokem bodnou zbraní.

Byla neděle večer…

Jan Kotlár zamířil na svůj TikTok, kde musel dát volný průchod svým emocím. Nejvíce ho naštval muž zvaný Bertík Girga, který se stal novou posilou organizace Clash of the Stars, kde nyní v lednu nastoupil jako náhrada za Kotlára do sumó zápasu proti Ondřejovi „Gappovi“ Bihárimu. Bertík vyhrál zcela jasně, na což Honza řekl, že to bylo podplacené a že si Girga za 30 tisíc výhru koupil. 


Během této půlhodinky veřejné zábavy Jan Kotlár ventiloval svoje emoce, na které reagovali mnozí „fanoušci“ v komentářích. Jedni se ptali, odkud Honza bere tu jistotu, že se jednalo o podplacený souboj, druzí zase nesouhlasili s jeho agresivními slovními projevy. Oběma těmto táborům lidí ovšem Kotlár silně pohrozil.

„Hej, a pokud se vám někomu něco nelíbí, tak odsud (z tohoto streamu) vysmahněte! Nebo vás začnu blokovat, vy mam*di,“ sdělil Diego v úvodu svého vzkazu.


„Dostaneš přes držku,“ odepsal mu jeden ze sledujících, který však ještě víc podnítil Diegův hněv.

„Hele, já dostanu od každýho přes držku. Já jsem ten, že se nechám od každýho mlátit. Ale přijeďte mi na barák a uvidíte, co jsem zač. Vezmu nůž, pustím vám ho do krku a z druhý strany ho vytáhnu. Přijďte a já vám ukážu, co je to člověk z vesnice!“ hrozil třiačtyřicetiletý Kotlár.

Už jednou zabil. A nebál by se to udělat podruhé

Diego sice do práce už značně dlouhou dobu nechodí, teď navíc kvůli svému údajnému onkologickému onemocnění ani nemůže, ale zato je evidován jako zápasník organizace Clash of the Stars, kde by se chtěl příště střetnout s právě výše zmíněným Bertíkem Girgou. A pokud by to šlo, nebál by se mu vzít život.


„Ale víš, co je zase na tomhle dobrý?“ ptal se Diego ve druhé části streamu svého hosta. „Ten Clash to udělal dobře, můžete přijít do klece někoho beztrestně zmrskat. A můžete ho i zabít,“ usmíval se, jako by šlo o nějakou normální věc.

„Fakt jo?“ divil se jeho kolega z vysílání. „No jasně,“ zněla blesková Kotlárova odpověď. „Tak na to podepisuješ smlouvu. Máš všechno. Ho špatně praštíš, on blbě spadne, zlomí si třeba vaz, no tak ty za to nebudeš moct. On do toho nastoupil. On do toho šel s tím vědomím…“  


Další články