Sleduj nás

VIDEO: „Gangster“ Tadeáš Veselý ve stavu toxické psychózy. Pak se rozbrečel, že nepůjde do Clashe

VIDEO: „Gangster“ Tadeáš Veselý ve stavu toxické psychózy. Pak se rozbrečel, že nepůjde do ClasheFoto: Clash of the Stars

Tak už je jasné, proč Tadeáš Veselý tak rychle vzdal oba dva své poslední zápasy. Měl strach. To dokazuje právě uniklé video, na němž má dokonce být pod vlivem drog.

Říká o sobě, jaký to je bojovník a gangster, ale více než se soupeři bojuje hlavně sám se sebou a se svými závislostmi. Letos v lednu se zranil, když měl nastoupit do klece. V červnu odcestoval na další zápas do Anglie, kde odklepal po prvním strhu na zem. A když měl mít odvetu s Faynem v Clashi, tak se vzdal, sotva dal rozhodčí pokyn k zahájení souboje. 

Toto je vizitka „gangstaboye“, jehož paže zdobí tetování těch nejznámějších českých vrahů. Jeho řeči jsou ostré jako břitva, za jeho hrdinské akce před kamerou by se nestyděl ani Schwarzenegger, ale za celou tou umělou skořápkou se schovává pouze malý chlapec, u něhož očividně selhala výchova. 

O drogových aférách Tadeáše se bohužel ví delší dobu. Už si zažil, jaké to je, když se dostane do toxické psychózy, dokonce byl kvůli tomu i nejednou v nemocnici. Teď od tohoto stavu neměl daleko. 

Autorem videa je jeho (bývalá) přítelkyně, která si všimla, jak se Tadeáš chová, když je pod vlivem. Škádlila ho tedy taserem, čímž “bojovníkovi” přivodila doslova panickou hrůzu. Srdce bušilo ostošest a slzy tekly proudem. 


Anonymní zdroj, který informoval náš web a nepřál si být jmenován, nám společně s videem poslal i vysvětlení. “Tadeáš je na tom svinstvu závislý. Bohužel se neumí ovládat a takhle to dopadá. Bere to, aby zahnal strach. Bere to dokonce i jen tak. Teď se ale bál nastoupit proti Faynemu.” 

Že se jednalo o situaci několik chvil před Clashem, to víceméně potvrzují i slova Tadeášovy přítelkyně. “Objednáš si hotel, zavoláš si Bolta a půjdeš na Clash,” říkala ve videu. 

A že Veselý nezůstal čistý ani v době turnaje, to bohužel prozradil i hudebník Martin Kocián během pozápasového interview Willymu Caovi. „Chtěl bych říct, že mě Tadeáš strašně zklamal. Tadeáš šel prostě na záchod, já mu říkám ‚Nedělej to, udělej to po zápase.‘ On se přendal a pak to Faynemu odklepal…”


Jaké tato situace bude mít následky, to je spíše otázka pro organizátory. Je dobré si držet takového člověka v týmu? A nebylo by lepší se podílet na pomoci najít mu nějakou léčbu?


Další články