Sleduj nás

Já byl na zápas čistý, ale Tadeáš Veselý se přendal na toaletě, prozradil Kocián

Já byl na zápas čistý, ale Tadeáš Veselý se přendal na toaletě, prozradil Kocián Foto: Clash of the Stars

Sotva rozhodčí dal pokyn k zápasu, tak se Tadeáš Veselý sehnul k zemi a odklepal konec. Nikdo netuší, proč to udělal, až tedy na Martina Kociána.

Clash of the Stars 8 přinesl další hvězdnou sestavu, která kromě několika stálic čítala i nové přírůstky, jako je například bývalý člen pánské pěvecké kapely Lunetic Martin Kocián. O něm je všeobecně známo, že bojoval a vesměs stále bojuje s návykovými látkami, které ničí tělo, nabourávají mysl a bortí přátelská pouta. O to více ho mrzí, když vidí, že se s těmito démony potýkají i lidé, co dosahují sotva poloviny jeho věku.

Tadeáš Veselý na Clash of the Stars 8

Během účasti v Clashi Martin Kocián leccos pochytil a s leckým se seznámil. Není se čemu divit, že mu padli do oka zejména podobně smýšlející a chovající se jedinci, jako je například i Tadeáš „Gangstaboy“ Veselý, který se opět postaral o jeden z nejkurioznějších momentů turnaje.

Dlouho očekávaná a několikrát odložená odveta s Faynem skončila rychleji, než začala. Veselý vstoupil do klece, sklonil se, zaklepal na zem a odešel. Pravděpodobně bylo vyděláno, pokud se k tomu organizace ještě nějak nepostaví. Fanoušky svým chováním nicméně zmátl a pár lidí dokonce i zklamal.

„Chtěl bych říct, že mě Tadeáš strašně zklamal,“ řekl Kocián Willymu Caovi. „Tadeáš šel prostě na záchod, já mu říkám ‚Nedělej to, udělej to po zápase.‘ On se přendal a pak to odklepal. To je prostě pí… Já jsem rád, že jsem tady tu ostudu neudělal a že jsem prostě na zápas byl čistej a s čistou hlavou. Takhle by to mělo bejt prostě. Sportem proti drogám.“


A právě poslední věta by mohla být jakýmsi heslem, které by chtěl Martin předat mladší generaci. „Já bych chtěl říct, že člověk by měl najít nějaký svoje démony, který by měl porazit. A když to nedokáže, tak je to škoda, ale prostě sportem proti drogám,“ zopakoval.Další články