Sleduj nás

Vémola už potí krev dvakrát denně na Phuketu v gymu! Lela mezitím pózuje pro fanoušky

Vémola už potí krev dvakrát denně na Phuketu v gymu! Lela mezitím pózuje pro fanouškyFoto: archiv L. Ceterové

To je život! Lela Ceterová nejprve prožívala skvělý čas ve Spojených arabských emirátech po boku svého partnera, aby se později s Karlosem Vémolou přesunula na další krásné místo.

V současné době si tento manželský pár užívá dovolenou na oblíbeném thajském ostrově Phuket a odtud i sexy blondýna poslala pozdrav. „Terminátor“ mezitím dře v gymu a připravuje se na svůj další zápas v Oktagonu.

Zatímco fotografie se slonem, kterého mohli během svého výletu i krmit, získala obdiv fanoušků, fotka v plavkách vyvolala vlnu reakcí.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Lela se v jednodílném plavkovém modelu s výrazným výstřihem, který odhaloval jen malou část jejího dekoltu, odvážila u bazénu pózovat. Tento odvážný model, který ukazoval téměř celou její hruď, však u některých vyvolal otazníky.

"Něco jako extrém," komentovala jedna z mnoha reakcí.


"Lelo, myslím, že jsi to přehnala, trochu více střízlivosti by neuškodilo," dodal další fanoušek.

"Fotka je krásná. Jen... kde jsou bradavky?" napsal jeden z komentujících.

"Proč takovýmto způsobem? Vždy jsi tak elegantní a vkusná, ale proč tu najednou takto vystavuješ prsa?" reagovala další fanynka, která si myslí, že Lela překročila hranici vkusu.


Samozřejmě existují i tací, kteří ocenili odvahu nosit tak odvážné plavky.

I Lela poslala jasnou zprávu všem svým sledujícím: "Toto jsem já a nebudu se kvůli vám měnit. Každý z nás je jedinečný. Vy se také neměníte kvůli jiným lidem," sdělila z Thajska.

Manžel ale takovou pohodu nemá. Karlos Vémola už dře dvakrát denně v gymu, volný čas se snaží trávit s rodinou po výletech a sdělil, že je to sice opravdu náročné, ale tento čas si velmi užívá.

Zdroj: Super.cz, Instagram Lela CeterováDalší články