Sleduj nás

Vémola mě podvedl, vzal si totiž prachy a zmizel! říká fanoušek, který si zaplatil za soukromý zápas

Vémola mě podvedl, vzal si totiž prachy a zmizel! říká fanoušek, který si zaplatil za soukromý zápasFOTO: OKTAGON MMA

Zdá se, že je Karlos Vémola opět zapleten do vážného problému, za kterým stojí jistý Milan Krčil. Před dvěma lety si totiž měl zaplatit za soukromý zápas s „Terminátorem“, který je považován za krále české MMA scény. Nicméně k duelu nikdy nedošlo.

Podle Krčila, který se má brzy střetnout s Kristianem Kundratou, známým ze show Survivor, Vémola přestal komunikovat a zablokoval ho na všech komunikačních kanálech.

Představit si vstup do klece s Karlosem Vémolou je výzva i pro zkušené bojovníky, nicméně nedávno sám Karlos přišel s výzvou pro své fanoušky.


Oznámil, že pokud některý z jeho příznivců projeví zájem, může si u něj za poplatek zajistit soukromý zápas. K jeho překvapení se našel odvážlivec.

Karlos Vémola potvrdil tuto událost ve vydaném podcastu Fight, který je součástí platformy iSport. "Jeden statečný jedinec mi nabídl vysokou částku za soukromý zápas. To mě přivedlo ke vzpomínkám na minulost. Nazvěme to spíše ostrým sparingem v posilovně, s rukavicemi nebo bez, to záleží na tom, kdo si tuto možnost zakoupí," prozradil Vémola. Tímto způsobem si přiznal, že už inkasoval platbu za tento dosud nenaplněný zápas.


"Když se toto uskuteční, hodlám finanční prostředky věnovat pro dobročinný účel. Ten odvážný jedinec si splní svůj sen, protože to bude on, kdo za to zaplatí," dodal v jednom z rozhovorů.

Přesto nepředpokládá, že by se našel větší počet nadšenců. "Myslím si, že nebude mnoho lidí ochotných investovat několik set tisíc korun za takovou zážitkovou výzvu," sdělil.

"Pokud se však najdou, nebráním se takovým událostem každý víkend," přidal tehdy s úsměvem.


I když měl být zápas už předem placen, bohužel se nikdy neuskutečnil. Alespoň to tvrdí Milan Krčil, který si nyní říká "Skutečný McGregor".

"Karlos Vémola mi zůstal dlužen významný finanční obnos - několik desítek tisíc korun za zápas, na který jsme se předem domluvili a který jsem mu již zaplatil. Předem jsem mu poskytl zálohu ve výši sto tisíc korun. Avšak později se rozhodl odstoupit, že prý to nemůže uskutečnit. Část zálohy mi byla sice vrácena, nicméně následně přestala veškerá odezva. Situace je podle mě jasně klamná. Mám k dispozici řadu hlasových zpráv a screenshotů jako dokladů. Sám mě zablokoval a nereaguje. Je evidentně dlužníkem," prozradil Krčil a vysvětlil, že má stále naději, že k tomuto zápasu dojde.

Tentokrát nejde o perspektivu fanouška, nýbrž o rozhořčeného soupeře. "Až si poradím s Crissem, chtěl bych se postavit Karlovi. Ať už to bude ve stodole nebo v garáži," prohlásil sebevědomě.


Zdroj: Fight on, Extra.cz


Další články