Sleduj nás

Podvod? Gábor Borároš se chlubí papírem od policie! Tipsport o něm ale nechce ani slyšet

Podvod? Gábor Borároš se chlubí papírem od policie! Tipsport o něm ale nechce ani slyšetFOTO: OKTAGON MMA

Pravidelné vysílání Ondřeje Novotného přineslo trochu nových informací okolo Gábora Borároše.

Promotér se v MMA Letem světem svěřil fanouškům, že mu slovenský zápasník předložil potvrzení od policie, které má údajně dokazovat, že momentálně neprobíhá žádné trestní řízení.

Situace ale očividně není tak jednoduchá, protože poškozená sázková kancelář stále nemůže přijít Gáborovi na jméno.


„Bavili jsme se o tom, jak probíhá vyšetřování. Gábor nám však předložil papír, ve kterém slovenská policie říká, že proti Gáborovi není vedeno žádné vyšetřování, což je velmi zajímavé. Je to i pro nás relativně čerstvá informace. Nevím, jak to pojmout. Vznikla kolem toho tedy taková zvláštní debata. Policie ho informovala, že proti němu není nic vedené. Co je to tedy za kauzu?“ neskrýval zmatení šéf OKTAGONu.

Ledy okolo prvního vítěze OKTAGON Výzvy se pohnuly ve chvíli, kdy Gábor oznámil, že jej v září čeká zápas na turnaji COMBAT X. Maďarská organizace, kde Borároš figuruje jako jeden z vlastníků, je novým projektem, který se očividně nebojí o svou pověst. I když se zdá, že policie zatím k žádným konkrétním krokům nepřistoupila, Tipsport nadále nechce o zápasech Borároše nebo Medvedovskiho ani slyšet.


„Trestní oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, podle našich informací stále probíhají úkony trestního řízení a prověřování ze strany slovenské policie. Čekáme na případnou výzvu policie a jsme k dispozici. Stále platí, že zápas Borárose nebo Medvedovskiho se v nabídce sázkové kanceláře Tipsport neukáže,“ prohlásil hlavní bookmaker společnosti Pavol Boško pro web mmashorties.

Vyřešení celé kauzy je tedy v nedohlednu. Policie má jako tradičně na vše dost času, a navíc se dá těžko předpokládat, že se někomu podaří prokázat úmysl a tím i trestný čin. Pověst a renomé známé hvězdy je ovšem nenávratně pošlapána, a i když celá aféra vyšumí, škody již bylo napácháno dost.

Zdroj: MMA Letem světem, mmashortiesDalší články