Sleduj nás

Vémola: Jsem naprosto přesvědčený, že souboj s Attilou vyhraju. I on sám to ví

Vémola: Jsem naprosto přesvědčený, že souboj s Attilou vyhraju. I on sám to ví

Od československé bitvy století nás dělí tři měsíce a Karlos Vémola se očividně nachází v dobré náladě. Už teď si je totiž jistý, že Attila Végh v souboji s ním nemá šanci. A slovenský zápasník to údajně sám i cítí, ačkoliv to veřejně nepřizná.

„Dneska už hodně fanoušků začíná věřit, že ten zápas vyhraju. Já jsem o tom naprosto přesvědčený. Pro mě je důležité i to, že to už ví i Attila Végh. On ví, že to nemůže dopadnout nijak jinak, a to je pro mě strašný plus. Když on sám ví, že v tom zápase bude poraženej… já to na něm cítím, já to na něm vidím a z toho už se člověk těžko vrací,“ vysvětloval Karlos v pořadu Fight!

Každý zápasník si musí před vstupem do další bitvy věřit, což se zejména v případě Karlose nedá zpochybnit. Jeho cílem je nejprve ovládnout O2 arenu a následně shodit do střední váhy, kde by rád přemohl další velké jméno, čímž by o sobě dal vědět do světa.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Já si myslím, že Attilu čeká hodně podobný scénář jako s Frankensteinem, a to i přesto, že Attila Végh je mnohem lepší, chytřejší a odolnější. Je to obrovský slovenský šampion, kterého si vážím za to, co pro MMA udělal, ale opravdu takovou vůli a takový chtíč, jako mám já, má málokdo. A Attila to už nemá,“ nepochyboval Terminátor.

Celý rozhovor, kde se Karlos zaměřil i na svou roli trenéra českého týmu v televizní show Oktagon Výzva, si můžete prohlédnout v přiloženém videu.Další články