Sleduj nás

Vedení Oktagonu: Boráros nás zradil za pár zlaťáků! Bůh mu žehnej

Vedení Oktagonu: Boráros nás zradil za pár zlaťáků! Bůh mu žehnejFOTO: OKTAGON MMA

Dlouhé roky pařil mezi hlavní tváře žluto-černé organizace. Ta za ním totiž stála i v době, kdy jeho výsledky byly žalostné. Na oplátku ale přišla zrada takřka biblických rozměrů, která se rozhodně neodpouští.

Asi málokdo čekal, jak velký průšvih bude pro Gábora jeho podezřelý zápas na turnaji FABRIQ MMA. Ani sám slovenský borec, který celou kauzu od začátku bagatelizoval, zřejmě netušil, že sázková aféra odvane přízeň sponzorů a většina partnerských spoluprací půjde ke dnu. S tím se samozřejmě odporoučely i tisíce eur, které každý měsíc mířily na účet populární „Bestie“.

„Málo lidí asi ví, že různý sled událostí v jeho životě vedl k tomu, že ztratil většinu partnerů a možnost zápasit. Ztratil téměř všechny příjmy. Nikdo to skoro neví, protože se k němu všichni otočili zády. Byli jsme jediní, kdo mu posílal nějaké peníze i mimo smlouvu. Říkali jsme si, že když je nějakému příteli těžko, je potřeba mu pomoct. Na oplátku jsme dostali přístup, že potřebuje z něčeho žít a Oktagon ho vůbec nezajímá, takže čau. Vyhodnoťte si to sami. Má s námi ještě smlouvu, ale na nějaký zápas to nevidíme,“ natřel svého bývalého zaměstnance Pavol Neruda, který se o zradě jedné z hlavních tváří organizace rozhovořil v pořadu MMA Letem světem.


Podobného, ale trochu ostřejšího, názoru je i druhý z majitelů Ondřej Novotný. Ten je znám svým nekompromisním etickým kodexem, který s oblibou uplatňuje na všechny odpadlíky, kteří již s Oktagonem nespolupracují. Gáborovi se tak dostalo ostrého odsouzení a na nějaký comeback v kulaté kleci žluto-černé organizace to rozhodně nevypadá.

„Lidsky je to rozhodně za čarou. Kdo s čím zachází, s tím taky schází. Když skončíš v náruči Jidáše, vole, to z tebe dělá největší mr**u. Pak jsi s ním největší kámoš pro pár mizerných zlaťáků. To o tobě a tvé situaci něco vypovídá! Pro Gábora máme v srdci speciální místo, ale už je to jen smutná komůrka. Tak to v životě chodí,“ prohlásil Novotný, kterého se tato zrada očividně dotkla.Další články