Sleduj nás

Válečná sekera zakopána a RFA slaví příchod Mikuláška! Brzy vás něčím hodně překvapíme, hlásí promotér Marhanský

Válečná sekera zakopána a RFA slaví příchod Mikuláška! Brzy vás něčím hodně překvapíme, hlásí promotér MarhanskýFOTO: OKTAGON MMA

Jak se zdá, válečná sekera je na tomto bojišti zakopána. Real Fight Arena tak pravděpodobně brzy představí velkou posilu, která má opět velkou část své kariéry spojenou s Oktagonem.

Nikdy neříkej nikdy a na česko-slovenské MMA scéně to platí dvojnásob. V polovině října se zdálo, že cesty Václava Mikuláška a RFA se nikdy neprotnou. „Baba Jaga“ dokonce v reakci na slova Borise Marhanského popřál celé organizaci krach.

Teď se zdá, že bude Václav velmi brzy oznámen jako nová posila, která mu navíc ráda umožní střídavé starty v jeho vysněné KSW. Tam by se chtěl totiž ostravský gangster v tomto v roce probojovat.


„Očekávám, že by mě v KSW diváci na 75-90 % v příštím roce měli vidět. K tomu mám v plánu ještě pár dalších věcí, jelikož mi přišly nabídky i na titulové zápasy. Příští rok tedy bude velký. Hodlám vyhrávat a vydělávat peníze," pochlubil se Václav v rozhovoru, který poskytl serveru sport.cz.

RFA je v poslední době oblíbenou adresou bijců, kteří se rozkmotřili s Oktagonem. Tuto trasu si jako poslední velké jméno zkusil Gábor Boráros. „Punisher“ se již představil jako moderátor na maďarském turnaji a nyní jej brzy čeká premiéra i jako bojovníka. Velmi se tak nabízí vzájemný souboj dvou ex oktagonských bijců, kteří navíc mají i nevyřízené účty za boxerský duel v O2 areně. Tam se Vašek dopustil několika neférových zákroků a rozladěný Gábor jej okamžitě vyzval na souboj v MMA.


„Baba Jaga“ bude mít ale aktuálně jinou povinnost. Již 27. ledna se totiž představí na turnaji Clash of the Stars 7, kde jej čeká souboj s Patrikem Žralokem. Ten má v této organizaci již jeden úspěšný zářez, když dokázal vypnout jediným úderem kulturistu Rendyse. Václav je ovšem dočista jiná liga se zkušenostmi z náročných zápasů, takže favorit je v tomto případě jasný. Jakýkoliv jiný výsledek než totální Žralokova demolice během úvodních minut bude pro Mikuláška obrovskou ostudou.


Další články