Sleduj nás

Václav Mikulášek už zná soupeře pro svůj debut v Clashi. Uvidíme se s ním hned v lednu

Václav Mikulášek už zná soupeře pro svůj debut v Clashi. Uvidíme se s ním hned v lednuFoto: Clash of the Stars

Dle očekávání dostal Václav Mikulášek v Clashi do svého prvního zápasu amatéra. Ten je však nabuzený překvapit.

Jen co Baba Jaga oznámil svůj přesun do Clashe, netrvalo mu dlouho, než vyzval svého prvního potenciálního soupeře. Tím byl Tadeáš Veselý, jemuž navrhl, že si proti němu klidně vezme dvacetiuncové boxerské rukavice a podstoupí s ním zápas, jaký s ním měl letos v červnu Mawar.

Vaškovo volání po Tadeášovi se sice nesetkalo s úspěchem, ale boj s amatérem si stejně vykoledoval. Naše redakce již před několika dny obdržela informaci, že se soupeřem bohumínského gangstera stane Patrik Hübler, který je fanouškům lépe znám pod přezdívkou Žralok.


Ani Žralok nemá mnoho bojových zkušeností, ve skutečnosti na turnaji Clash of the Stars 6 teprve debutoval, ale se svou muskulaturou a sílou bude pro Mikuláška představovat o něco větší hrozbu než Veselý. Navíc je možné, což zatím nevíme, že mezi oběma stranami budou domluvena nějaká hybridní pravidla, která ten kvalitativní rozdíl trochu dorovnají.

Oba borci se spolu dokonce už dali do řeči na sociálních sítích, kde se začali popichovat. Vše korunoval Patrikův komentář, jímž se zastával svého přítele Dashnima, který byl Mikuláškem uražen. Patrik mu stručně napsal: „Neboj, kamaráde, toho pána vyřešíme v lednu.“ Baba Jaga nezůstal s odpovědí pozadu a hned Žraloka označil za homosexuála se zvrhlými chutěmi.


Clash of the Stars 7

Doposud víme jen to, že se sedmé pokračování Clashe uskuteční v lednu s tím, že přesné datum nám bude odhaleno na prosincové tiskové konferenci, kde se představí i celá bojová karta. 

Účast na tomto turnaji mají už teď potvrzenou Jan „Diego“ Kotlár s Ondřejem „Gappou“ Bihárym, kteří se spolu utkají pod pravidly sumo. Do klece se navrátí také Denisa Ryndová, tedy přítelkyně promotéra Tomáše Le Syho, profesionální fighter Filip Roubíček a doplní je naše dvojice Žralok vs. Mikulášek.  

Z dalších jmen, jež se skloňují, můžeme uvést Drahomíru Jůzovou alias Lady Dee nebo Tadeáše Růžičku, který svou účast potvrdil v nedávném vysílání na TikToku. V řešení je i Aleš Bejr, který se však musí domluvit na soupeři.


Původně se na sedmičce počítalo i s účastí Daniela „Seasera“ Sirůčka, který se měl představit proti Bukysovi. Seaser však na svém Instagramu uvedl, že má teď vyvrtnutý kotník a jeho lednová účast spíše nepřipadá v úvahu.


Další články