Sleduj nás

V OKTAGONu se rýsuje bitka mezi Vikingem Narmem a King Kongem z Polska

V OKTAGONu se rýsuje bitka mezi Vikingem Narmem a King Kongem z Polska
Těžká váha organizace OKTAGON je personálně vybrakovaná, a tak se přicházející Thomas Narmo okamžitě ocitl pod velkým tlakem očekávání. Vše umocňoval rekord norského hromotluka, který měl čtyři výhry v řadě, a navíc start v hvězdné ONE Championship.


Vše navíc přiživil i OKTAGON, kdy Narma vypromoval do pozice dobyvatele, který vlétne na tuzemské hřiště a probije se až k titulu.

Bublina rychle splaskla hned při prvním vystoupení Posledního Vikinga na OKTAGONu 29. Soupeřem mu byl Dan Dittrich, který se v posledních zápasech rozhodně nenacházel v optimální formě, a do zápasu šel s negativní bilancí. Thomas svým nástupem dokonale pobláznil celou halu, ale v kleci si na o půl hlavy menšího soupeře příliš nedovolil.

Dittrich jej několikrát tvrdě trefil v postoji a poté vzal na zem, kde ho současně s koncem kola zasypal granáty. Narmo sice reklamoval údery do zátylku, ale zpomalené záběry nic neprokázaly a Dan zaslouženě vyhrál TKO.

Nyní se však zdá, že se Thomas oklepal a dál žije svůj titulový OKTAGONský sen. V příspěvku na Instagramu jeden z fanoušků navrhl jeho střet z Kamilem Mindou a oba borci nadšeně souhlasili.


„Pojďme do toho, musím na operaci, kterou jsem odložil před posledním zápasem, ale budu připravený v dubnu,“ navrhnul termín Narmo.

„Brzy se uzdrav, a až budeš ready, tak tě vyzývám na zápas,“ potvrdil Minda, že o duel rozhodně stojí.

Bojovníci se zdají být dohodnutí, teď už je potřeba, aby se s OKTAGONem vyladily podmínky a na jaře se můžeme těšit na pořádné zemětřesení v kleci. Narmo i Minda mají co napravovat a vědí, že dvě porážky v řadě jej odsouvají mimo jakoukoliv šanci na titul.

Další články