Sleduj nás

Už jsem si zvykl na to být šampion, titul chci zpátky, hlásí Kozma. Co řekl o soupeři?

Už jsem si zvykl na to být šampion, titul chci zpátky, hlásí Kozma. Co řekl o soupeři?
Hořkou třešničkou pro domácí příznivce byl završen turnaj Oktagon 37 v Ostravě. David Kozma nestačil na brazilského soupeře Kaika Brita, který si prosadil svůj styl a bývalého šampiona doslova zdemoloval.

Čtyři roky a dva měsíce byl David Kozma šampionem velterové váhy Oktagonu. Během této éry si připsal úspěšné obhajoby proti Samuelovi Krištofičovi, Mátému Kertészovi, Leandru Silvovi, Bojanu Velickovičovi a nakonec Petru Knížeti. První, na koho nestačil, byl Brazilec Kaik Brito.

Růžový Panter předem dobře věděl, že pokud jeho soupeř bude v duelu něčím hrozit, pak je to jeho postoj. Proto avizoval, že se pokusí jeho přednosti eliminovat svým výtečným wrestlingem. To se ale vůbec nestalo. David koupil spoustu ran, několikrát se ocitl na zemi, až nakonec jeho muka ve třetím kole ukončil rozhodčí.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Kaik Brito porazil David Kozmu v Oktagonu MMA Kaik Brito porazil Davida Kozmu v Oktagonu MMA

„Rozhodně nejsem spokojený s tím, jak to dopadlo. Neviděl jsem Britovy údery. Vždycky jsem si říkal, že vidím tu jeho přední a zadní a že tomu uhnu. Kaik to ale pokaždé vyslal tak dobře, že jsem to neviděl. Musím se na to příště zaměřit a zlepšit obranu…,“ zpytoval Kozma své svědomí.


Po tak dlouhé době na trůnu velterové váhy se počítá, že by měl dostat okamžitou odvetu. Dokonce ani na nějaká zranění nekouká, do přípravy by naskočil klidně hned.

Kozma už není šampion Oktagonu MMA


„Cítím se už dobře, i když se ještě trochu motám. Jenom mě trápí ta prohra a skutečnost, že už nejsem šampion,“ přiznal Kozma. „Chuť získat ten pás zpátky bude extrémní. Už jsem si zvykl na to být šampionem. Brito mě několikrát trefil, ale celou dobu jsem o sobě věděl, i když to rozhodčí ukončil. Ale kluci z rohu mi říkali, že už to na ukončení skutečně bylo,“ dodával karvinský bojovník, který prohrál ve třetím kole na technické KO.

Další články